Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

  • Răspunsuri 943
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Distractiv! Ma mir ca alea 58 de zile nu dispar, noi putem reporta 10, in alte firme 15 maxim. 

 

 

29-s de anul asta. "decat" 29-s de anul trecut. adica practic eu am concediul dintr-un an intreg neluat.

 

vad ca la noi se pot reporta - la noi in tara, adica; in birouri din alte tari cica nu - de asta mi-e Co-PM-ul in concediu acum, ca daca nu le-ar fi luat, le pierdea (ma rog, cica primea ceva plata compensatorie pentru ele, da' il inteleg, pe proiectul asta zilele libere valoreaza mult mai mult decat banii [:)]  )

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Tips-uuri de vineri seara: Ati pierdut vreodata ce ati lucrat pt ca ati uitat sa dati "save"  la fisier? Nu trebuie sa va stresati, fisierul se poate repara folosind pasii urmatori:

https://doxologia.ro/viata-bisericii/marturii/sfantul-efrem-cel-nou-deblocat-programe-informatice-reparat-fisiere-corupte

 

Successuri multe! [pk] [alcool] [:D]

P.S. Cine este Cristina D care mi-a cerut prietenia pe FB?

 

Ich bin es.

 

cristina30

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Tips-uuri de vineri seara: Ati pierdut vreodata ce ati lucrat pt ca ati uitat sa dati "save"  la fisier? Nu trebuie sa va stresati, fisierul se poate repara folosind pasii urmatori:

https://doxologia.ro/viata-bisericii/marturii/sfantul-efrem-cel-nou-deblocat-programe-informatice-reparat-fisiere-corupte

 

Successuri multe! [pk] [alcool] [:D]

P.S. Cine este Cristina D care mi-a cerut prietenia pe FB?

 

 

 Anja, pot sa iti cer si eu ? .... prietenia? Daca vrei si nu ai prea multi, of course. [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Moon, of course:))

[flo2] Saru'mana, un hint ceva. 

 Ioana nu am mancat macaroons, insa cioco la greu.

 Rox vacanta placuta, Bologna suna grozav, eu am avut bilete de 2 ori pt Italia, nu a fost sa fie, ma gandesc ca nu e momentul. 

  Noi azi aveam in plan shopping pt bar, dar eu si baietii suntem muciosi, iar M. are un eritem de toata frumusetea, asa ca  [striptis]  si stam in casa.

 Ioana, sa stii ca vremea pe aici e tare ciudata, totusi vacanta placuta.

  Velvet, dar tu ce predai? cum observa o userita de la lipsa de somn uit.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bună ziua și de la mine,

 

Vineri seară pe viscol am plecat de la București la Constanța  [batcap] , dacă știam că era așa de rău nu mă mai duceam. A bătut vântul îngrozitor pe autostradă și am avut zone unde mergeam toți cu 30 km/h, că nu se vedea aproape nimic de viscol. Sâmbătă am fost la un botez și azi ne-am întors în București la o înmormântare :(.

 

Anja, mulțam pentru Sf. Efrem, e bine de știut că există soluție pentru bad record index :D.

 

 

Mă duc să mai muncesc un pic.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...