Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

  • Răspunsuri 943
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna ziua!

 

Mica mea are nasul infundat si azi noapte a facut febra. dr. zice ca nu e grav, i-a dat o torba de siropele si spray-uri si nu se duce la gradi. problema ei e doar ca lipseste de la gradi [:)]

 

sotul vrea sa schimbe job-ul si s-a pus pe invatat asa ca nu ne mai baga in seama. 

 

Crina a avut mult de citit in week-end (presupun ca avea mai de mult dar a uitat sau s-a facut ca a uitat) asa ca a citit si ieri la bunica-sa.

 

afara e frig si bate vantul ca turbat.

 

Miha, cred ca nu ti-am mai raspuns...dna. T o sa vina in vacanta de Paste si apoi in vacanta mare. asa ca nu am mai cautat alta bona. vine mama semestrul asta si la toamna mai vedem.

 

saptamana frumoasa tuturor!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pff, nu-mi merge imprimanta. Oare sfantul ala se pricepe si la imprimante?

 

Silvi, aseara pe grupul copilului mare era o jale generala, Multi se plangeau ca nu si-au terminat un proiect la engleza (pentru care primesc nota care la medie e luata in considerare de trei ori) desi stiau de el de mai mult de o luna. Al meu se lauda ca l-a terminat desi a fost plecat in vacanta dar a uitat sa specifice cine l-a impins de la spate. Deci se intampla si la varste mai mari sa uite ca au teme de facut :)))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Marion, eu ma obisnuisem sa las temele in seama doamnei T. acum trebuie sa caut eu ca mereu "uita" ceva. iar in grupul de la scoala nu prea citesc, ca nu imi place ce/cum se scrie. si apoi, daca va lua o nota mica poate o sa o ajute...sa nu mai uite.

 

daca aveti careva rezultate bune cu sf. Efrem va rog sa spuneti. eu am pierdut niste poze de cand era C mica...oare mi le poate recupera? [fal]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Servus pinguini

 

Mi-a spus mama de furtuna din Bucuresti  [zirea] lor le-a zburat masa de pe terasa (care e din fier, iar blatul din sticla), noroc ca s-a proptit in gard si nu s-a spart sticla.

 

Aici e soare, dar cu dinti.

 

Mai devreme am fost sa-mi iau ochelarii, ambele perechi erau gata...vreau sa-mi fac si ochelari de soare la ei (tot de vedere). 

 

Am avut un weekend linistit...sambata am fost la curatat dinti, am cumparat lampa noua pt sufragerie (cea veche are 14 ani), am luat decoratii de primavara, de pus afara, am facut ordine in curte (am dus lopata de zapada si sarea in boxa, am maturat frunze), pe seara am iesit la o bere la restaurantul mexican...ieri m-am epilat si dupa-masa am iesit la plimbare si ne-am oprit iar la mexicani  [:D]

 

Acum cautam scoala care organizeaza cursuri de limba in Seoul...am gasit una faina si care are pret ok...cursurile incep in septembrie si vor tine 11 luni, va sta la o familie (masa si casa sunt incluse)...stiu ca mai sunt 2 ani jumate pana atunci, dar cum timpul zboara, tb sa decidem.

 

O zi faina sa aveti.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sincer nu am avut vreodata probleme cu Marcia si temele...in 10 ani de scoala nu a mers niciodata cu tema nefacuta...daca avea nevoie de ajutor, ne intreba...de controlat, nu am controlat teme (decat daca imi cerea ea)...aici Marcia imi seamana...nici de intarziat nu a intarziat la scoala in astia 10 ani...sau la job de asta vara. 

 

La scoala au acum de facut un proiect, ea si-a ales istorie (e despre japonezi, ce au facut in Coreea in timpul razboiului...a citit mult despre asta, a vazut documentare si mi-a spus ca multi habar nu au ce s-a intamplat atunci, asa ca sigur vor fi interesati sa auda)...sunt tare curioasa cum iese. 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...