Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

Saptamana trecuta am fost la Samsung, pt ca bateria de la telefon se descarca destul de repede..si  nu are decat un an si putin..mi-au spus ca dupa 1 an nu mai e in garantie, dar pt ca ecranul are o problema (habar nu aveam de ea), tb sa-l schimbe (are garantie 2 ani)..si sunt obligati sa schimbe si bateria  [ph34r] asa ca m-am scos  [:D] merg saptamana asta sa le schimbe, dureaza doar o ora.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 943
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Eu am avut un weekend cu treaba, treaba, treaba...nu se mai termina. Gospodareala si in plus am avut de incheiat mediile. Se termina etapa si saptamana viitoare avem o vacanta de o saptamana, ieiiii.

 

Am fost si la sanius sambata, a fost o zi superba, e atat de rar. Prima oara iarna asta, daca va inchipuiti, ce iarna nebuna avem.

 

Saptamana cu spor!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata si de la mine. La noi bate un vant turbat...sint peste 10,000 de case fara curent la noi in oras din cauza vantului.

 

In weekend am inaugurat sauna. Sambata dupa ce au plecat musafirii, am inceput sa ma fatzaii din sauna in dormitor (am facut manevra de 3 ori). Mi-am luat si o carte inauntru (care imediat s-a descleiat si ii cam atarna paginile). Ma declar incantata!!!

 

Am avut si duminica o musafira si cum a plecat la 5:30pm, tzusti in sauna cu mine. 

 

Sotul nu pricepe cum stau asa sa ma coc incet, nu rezista mai mult de 4-5 minute. Se incalzeste la 150F-170F cu umiditate peste 75%. Singurul defect este la manerul de interior, are un "ochi" in lemn care "plange" rasina in cantitati industriale. Trebuie sa il invelesc cumva (m-am gandit la sfoara) pentru ca ma lipesc oribil cand inchid/deschid usa. 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Imi faci si mie pofta sa-mi cumpar o sauna din asta.

 

Pffuuu...stii ce bine e? Liniste si pace. Caldura. Umiditate. Parca mi se duce toata oboseala si tensiunea din corp. 

 

Mi-am comandat acum prosoape turcesti (gen hamman) si un ceas de interior (sa stiu cit timp stau acolo). 

Uite cum arata la interior/exterior (ignora ladita de lemn din mijloc pe care am adus-o ca nu imi ajung picioare le le intind pina la bacheta de vizavi si nu suport nici sa stau cu ele atarnate - eu sint mica, mica de statura). 

 

 

post-128087-0-33189600-1551124391_thumb.jpg

post-128087-0-16606300-1551124443_thumb.jpeg

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata si de la mine. La noi bate un vant turbat...sint peste 10,000 de case fara curent la noi in oras din cauza vantului.

 

In weekend am inaugurat sauna. Sambata dupa ce au plecat musafirii, am inceput sa ma fatzaii din sauna in dormitor (am facut manevra de 3 ori). Mi-am luat si o carte inauntru (care imediat s-a descleiat si ii cam atarna paginile). Ma declar incantata!!!

 

Am avut si duminica o musafira si cum a plecat la 5:30pm, tzusti in sauna cu mine. 

 

Sotul nu pricepe cum stau asa sa ma coc incet, nu rezista mai mult de 4-5 minute. Se incalzeste la 150F-170F cu umiditate peste 75%. Singurul defect este la manerul de interior, are un "ochi" in lemn care "plange" rasina in cantitati industriale. Trebuie sa il invelesc cumva (m-am gandit la sfoara) pentru ca ma lipesc oribil cand inchid/deschid usa. 

 

 M-am oprit aici, ca sa ii zic Antmilei ca sunt verde de invidie, si ca ce inseamna dom'le sa faci copii la tinerete. Auzi carte, sauna, eu ma multumesc sa merg la buda fara spectatori, dar ... intrezaresc ca vor veni si alte vremuri.

 Am si eu niste carti cumparate, dar intre mamaaa, maaam, maaammaa nu apuc nimic. Dar am si vise erotice ca vor creste si se vor juca si impreuna, si nu voi mai fi eu centrul atentiei.

[flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 M-am oprit aici, ca sa ii zic Antmilei ca sunt verde de invidie, si ca ce inseamna dom'le sa faci copii la tinerete. Auzi carte, sauna, eu ma multumesc sa merg la buda fara spectatori, dar ... intrezaresc ca vor veni si alte vremuri.

 Am si eu niste carti cumparate, dar intre mamaaa, maaam, maaammaa nu apuc nimic. Dar am si vise erotice ca vor creste si se vor juca si impreuna, si nu voi mai fi eu centrul atentiei.

[flo2]

 

Eh...copii mici, griji mici. Copii mari, griji mari. Nu-i totul roz nici cind cresc...ai timp dar si insomnii. Stiu ca e imposibil de crezut acum.  [:)]  [:)]  [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...