Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

  • Răspunsuri 943
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Eu sunt in asentimentul lui Moon și spun ca fiecare perioada e cu grijile ei. Nu se pot compara căci parca ai compara struguri cu mere și apoi cu pere, iar la sfârșit castane încinse :))). E frumoasa și valoroasa absolut fiecare perioada și etapa. Mie mi-e dor de absolut fiecare zi care a trecut, cu grijile aferente. Indiferent care era vârsta și ce griji erau. 

 

Cam atât am reușit sa scot la tema “filozofeala zilei”. 

 

Eu am zilele astea grijile adunate intr-un singur loc, in Åre. Atât Pt azi :) 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mei, ochiul e bine. Mai mi se umfla pleopa superioara cate o data, mai simt ca am nisip in ochi.

Am terminat ieri cu picaturile din 3 in 3 ore. De azi doar de 3 ori pe zi. Trebuie sa imi iau inima-n dinti sa ma duc sa ma spal pe cap. Deja am 17 zile de imputiciune si vad ca nici samponul uscat nu-si mai face treaba.

 

Din pacate am fumat mai mult decat trebuie zilele astea.

Si tot din pacate fumez de stress. Poate ar trebui sa schimb tigara pe niscaiva pilule.

 

M-a necajit fecioara. Si ma necajeste si un vecin de la tara. Buna oara nu il bag in seama, cainii latra caravana trece.  Dar e ceva in plus de care nu aveam nevoie.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Rox, sunt la a n cutie de ce vrei tu. Ba, as fugi cu el la pediatra, dar nu are loc pana pe 11 martie. Nu știu ce are el în gura - ultima oara avea 6 dinți și 2 masele. Iartă-mă dacă s-a înțeles altceva în afara ca toate suntem tinere și frumoase.

 

sa stii ca nu degeaba am zis de 2 cutii de sudocrem :)

ia recapituleaza cu ce l-ai dat :)

mai e o pasta adsorbanta foarte buna, lassaritis, costa vreo 5 lei un tub mic deci ia vreo 4-5 :). Dar e buna-buna!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bună seara și de la mine,

 

Sunt pe câmpiile patriei, la munci. Am intrat însă să vă recomand un podcast, Caliphate, semnat de Rukmini Callimachi - foreign correspondent la The New York Times. Nu e pentru cei cu stomac sensibil, dar este extrem de bine scris / realizat. Ca o mică notă de subsol, Callimachi e născută în România dar plecată de aici când era foarte mică (cred că avea 5-6 ani).

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...