Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

[:-)))] au mai descoperit astia inca un medic fals.

Zau ca nu inteleg cum poti fi medic fals. Ginecolog fals, ortoped fals, chirurg estetician fals. Isi aleg si specialitati grele care inseamna multa experienta si invatatura. Si cum naiba colegii nu si-au dat seama? In medicina e un limbaj specific.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 943
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara,

 

Multumesc pentru incurajari. [flo] Azi am schiat pe bune, ieri mai mult am franat la coborare ca nu aveam incredere. A mers si Julia cu mine, 2 coborari mici-mici, apoi nu a mai vrut. Dar e fain, B cu ele

pe sanii, eu cu creierii limpezi pe alta partie pe schiuri. Nu mai stiu cine intreba, singurii muschi pe care ii simt - nici nu stiam ca ii am- sunt unii la fund, nu stiu daca e gluteusul, parca mai in... profunzime asa. ;)

 

Miha, depindem aproape excusiv de curent: incalzire, partial gatit (aragazul e cu gaz), lumina. In UK nu stiu ce am face daca am ramane fara curent o saptamana. In Romania m/as duce la mamaia la tzara unde are sobe in camere si in bucatarie plus legume si animale. Vara, ca iarna inchide tot, lichideaza tot si merge la mama, ca are 88 de ani.

 

Silvi, sper ca nu te vei supara ptr ce scriu. Ai mai scris de Iuli ca o agreseaza pe Crina si stiu ca toti o vedeti ‘aia mica’ si ii faceti concesii, dar poate ar trebui sa o corectati. Nu cu pedeapsa, ci cu blandete, cu lugu-lugu, vai ce o doare pe Crina cand ai ciupit-o din greseala, hai sa ii dam un pupic sa nu o mai doara etc. Crina mi se pare frustrata de situatie (pune lucrurile sus) dar nu are nici ea uneltele sa puna stop. Plus, daca vede ca adultii o lasa pe Iuli sa faca diverse, poate se gandeste ca e normal sa fie lucrurile asa cum sunt. Cred ca nu e placut pentru nici una, nici macar ptr Iuli, care posibil sa ceara atentia prin comportamentul ei. In fine, e o parere si cum ziceam sper sa nu te superi. [flo]

 

Viv, sper sa fie din bine in mai bine cu ochiu. Nu stiu cum au fost rochiile la Oscar, ia sa imi bag un ochi.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ioana și noi la fel. Nu avem gaz pe insula.

 

edit, acum văd ca voi aveți gaz :). 

 

La noi au lucrat anul trecut mult la cablurile de curent majore, ce vin de pe continent. Au refăcut stații electrice și curentul a fost luat des, de câteva ori neașteptat, a picat câte ceva ce nu știau ce era și am stat câteva ore fără curent. A fost și prin Decembrie, se răcise in casa după vreo 2-3 ore...atunci am început sa îmi pun semne de întrebare. Acum cu emisiunea, sunt hotărâtă sa și fac ceva :). 

 

 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...