Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

  • Răspunsuri 943
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

 

 

Miha, frumos, tare frumos! Mie nu prea imi place frigul, ce temperaturi sunt in aceasta perioada?......sa sti daca pun pe lista :)))

 

Marion Pt noi nu a fost frig, temperatura e așa ca pe Gotland iarna, cu factor vânt. Vremea e extrem de schimbătoare. A fost furtuna mare e zăpada, ceva ce n-am văzut in viața mea, am pus un videoclip pe fb. Revin diseară cu amănunte. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Laura, bafta Biancai si sanatate mamei!

 

Monica, felicitari fetei ptr reusite!

 

Miha, superbe pozele. Ai un simt al atmosferei tare fain.

 

Viv, multam ptr recomandarea cu cartea. 

 

Ant, daca ajung vreodata la NY pot sa te iau ghid de muzee? Eu tot sper sa ajung la Guggenheimul spaniol sa vad lupii aia...

 

Laura78, ce mai zic copii de sport? Mai au concursuri? Sa va traiasca finutul!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

Ant, daca ajung vreodata la NY pot sa te iau ghid de muzee? Eu tot sper sa ajung la Guggenheimul spaniol sa vad lupii aia...

 

 

 

Pai m-as supara daca ai ajunge aici si nu m-ai contacta!!! Iti dai seama ce placerea mi-ar face sa iti fac un tur de NYC!

 

Am invins nametii si am ajuns la servici. Avem straturi de gheata/zapada/gheata/zapada/gheata. Numai bine de lunecat cu spor in drum spre tren. Azi am si un dinner si am o rochietare draguta asortata cu cei mai urati bocanci de mers prin zapada (am pantofi in birou). Asta e! Am ajuns la varsta la care nu imi permit o busitura pe asfalt (si , da...am inceput sa port si camisole pe dedesubt - adica maieu - vai de batrinetile mele). 

 

Mihaela, pozele tale sint o incantare!!! Ma tot uit la ele...le-am trimis si la sot sa isi clateasca retina...el cica cind mai mergem si noi o data acolo?

 

Bravo majoretelor!! Orice iesire in public si spectacol da bine...e experienta si practica! Sa o tina tot asa!

 

Nu ma bag la scoli si olimpiade; habar nu (mai) am dar simpatizez cu parintii care trebuie sa fie in priza. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Noi acum suntem in cumpana,.. daca sa rezervam ceva sau sa vedem in august ce mai gasim, in functie de cum e mama. Nici nu stiu ce sa fac. 

 

Eu nu as rezerva - din simplul motiv ca pentru mine ar fi un stres in plus.

 

Mihaela, superba lumina din Islanda. La fel si fotografiile  [:)] 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mihaela, sunt superbe fotografiile! Când eram mică și citeam Jules Verne visam să vizitez Reykjavik :)

 

Laura, sănătate multă mamei tale!

 

Țin pumnii Biancăi la olimpiadă și o felicit pe Andreea pentru rezultate!

 

Tigăi nu mai iau, și așa nu am unde să le pun (n-am cămară și trebuie să-mi mai fac niște corpuri suspendate).

 

Ant, te-am și văzut cu rochie și bocanci :), dar ai dreptate, sănătatea e mai importantă :).

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello ladies! Eu sunt la coafor, nu am plecat încă pt ca belgienii sunt în greva, plec mâine, so am 2 invitații și 8 beri la un festival. Dacă sunteți interesate, vi le dau cu drag. Detalii mai jos: Hello,

 

Ai planuri pentru weekend ?

Pentru că ne place de tine și pentru că ești de gașcă îți trimitem atașate doua cadouri:

- 1 abonament Zona Galbenă (intrare gratuită pe toată perioada festivalului pentru o persoana) la POSITIVE FESTIVAL 2019 / 16-17 febr., cel mai mare festival indoor de muzică INDIE / ALTERNATIVE / NEW WAVE | Made in Romania.

- un voucher pentru 4 halbe de bere Ciuc Premium ce poate fi folosit pe perioada festivalului

 

Line-up Positive Festival: OCS (Omul cu Șobolani), Byron, Les Elephants Bizarres, Șuie Paparude, Robin and The Backstabbers, Cred Că Sunt Extraterestru, Grimus, Jurjak, E.M.I.L., Gojira & Planet H, Melting Dice, The Amsterdams, Dilimanjaro & ICSM.

 

Festivalul va avea loc la Beraria H in acest weekend (16-17 februarie).

Mai multe detalii poți găsi pe: https://www.berariah.ro/ev/positive-festival-wntr-2019-day1 sau pe Facebook.

 

Atentie! Accesul la eveniment se face pe baza de bilet, abonament sau invitatie. Abonamentul atasat permite accesul gratuit pentru o singura persoana, restul prietenilor din grupul tau vor trebui sa achite bilete (disponibile online sau la intrare).

 

Echipa Berăria H

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Laura, Monica, felicitari copiilor olimpici! Si copiilor sportivi!

Laura, sper din toata inima ca mamei sa ii fie din ce in ce mai bine.

Ant, eu ca si tine, ador mersul la muzee de arta....

Miha, de poze, nu te mai laud, de viscol, vreau sa va zic ca pe noi de cate ori ne-a prins o furtuna de zapada, pe cat de inspaimantatoar si ingrijoratoare este situatia, am un fior de emotie, sa ii zic placere, fata de puterea naturii iar noi, temerari, mergand importriva vantului. Ma simt ca Admunsen la Polul Sud :))) Sau, ok.  sotu' e Admunsen, eu  doar un membru al echipajlui!  (sa nu radeti, da!).

 

Va luati de mine cu Ikea, dar eu, pana acu' 1 an, nu stiu daca aveam 5 lucruri cumparate de acolo. Pe mine m-au convis prin cultura si filozofia companiei, plus ca eu lucrez la Digital, nu am treaba cu produsele. Dar, de cand am reducere si e vis-a-vis de birou, am inceput sa cumpar lucruri, e drept din categoria mai scumpa, si sunt incantata de ele. O canapea alba extensibila, doua biblioteci din lemn albe, minunate, insula din bucatarie si scaunele de bar, tigaile... incet, incet ma convertesc :)))

Si editez sa va zic, ca imi zise copilul, care manca niste carnati facuti grill la tigaie, fara ulei, ca sunt ff buni, si crede ca din cauza tigaii...

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...