Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

Vom avea un weekend plin, dar imi place asa.

 

Marco are masina noua, a luat-o ieri..pe cea veche a dus-o miercuri la Berna si a revenit acasa cu trenul...nu i-a placut deloc, cica multa lume, aglomeratie...unul de langa el a vorbit o ora la telefon  [:D] masina noua e tot Skoda Octavia, neagra cu argintiu...eu as fi vrut o alta culoare, dar nu e masina mea...negru e comuna aici, majoritatea masinilor sunt negre sau gri. 

 

La noi a plouat azi si e frig  [zirea] dar de maine se va incalzi iar si duminica avem soare...ar fi fain sa putem manca in gradina...facem gratar cu salata...si la aperitiv guacamole cu diverse legume si ceva mezeluri...la desert tor si fructe...musafirii sunt familia extinsa si cei mai buni prieteni ai nostri, romani.

 

Mandra merge cu prietenele ei la restaurant maine seara; sunt 6 cu tot cu ea.

 

Weekend fain sa aveti. 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 943
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

monica, fetele tale nu sunt maine la concurs?

Ba da, Andreea, la campionatele nationale zonale, la categorie copii 1 (adica copii nascuti in anii 2006 si 2007, concureaza la un loc). Apoi va avea campionatele nationale, pe 23 martie. Maine va concura la saritura in lungime si 200 m (pt prima data alearga 200 m, pana acum a facut 50 sau 60 m, acum a zis sa vada cum e si 200)

 

Ana e nascuta in 2008, este copil 2, va avea in aprilie aceste campionate zonale. La categorii copii 2,3 nu se mai organizeaza cmpionate nationale, pana anul trecut se faceau; acum au considerat ca sunt prea mici copiii si cica multi antrenori fortau copiii mici.

 

Crina ce concurs are? Tot in cadrul C. national zonal? Sau vreun cros ceva? Fetele mele nu au alergat niciodata pe distante asa de mari...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...