Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

  • Răspunsuri 943
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

In weekendul asta am fost liberă de job, și Pt ca am citit cartea de care va spuneam zilele trecute, m-am ambiționat sa reiau plimbările după care m-am simțit așa de bine in toamna. Așa ca de alaltăieri am reînceput și ieri și azi am mers peste 5 km, in pas alert, am și alergat puțin. Winston e cel mai bun companion de plimbare, când Silvia nu dorește (ieri a fost și ea, îmi place când mergem împreuna, avem niște discuții foarte interesante de fiecare data). 

 

In rest nimic nou, mâine e gata vacanța și Silvia începe școala. Suntem back in business din nou. 

 

O săptămâna frumoasa! 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce am facut ieri?

Mai nimic.

 

Am o mare dilema. Mi se umfla pleoapa de sus a ochiului operat. E enervant. Am facut cercetari si am ajuns concluzia ca poate fi o reactie adversa de la Tobradex.

Am sunat-o pe sora mea, care mi-a confirmat  banuielile si fost uimita  de faptul ca mi s-a dat sa-mi pun Tobradexul atata timp. Mi-a zis sa nu mai imi pun. Ca la ei dupa operatie picaturile astea se pun doar 5 zile si nu 30 de zile cum am eu. 

Ca s-ar da si ca sa nu respinga organismul noul device, insa in literatura de specialitate nu s-a listat nicio astfel de respingere.

 

In fine, vad eu ce fac.

 

==

Azi se termina instalarea conductei de gaze. Se leaga la conducta mare si in maxim 2 saptamani voi avea gaze. Mai trebuie niste acte, receptia lucrarii, pozare GIS...

A fost vineri un mic incident cand au spart astia conducta de apa, insa s-a rezolvat dupa 20 de minute fara probleme si fara urmari.

Bineinteles ca acel vecin care ma hartuie in grupul de whattsapp nu s-a putut abtine si a mai zis ceva rautati.

Din nefericire pentru el nu a primit raspuns si s-a enervat si mai tare.  [:D]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

viviana, nu cumva e de la praful in care ai stat cand te-ai dus la casa? (si de la fumat?)

 

cred ca ar trebui sa vorbesti cu medicul azi. 

Nu Rox, sigur nu e de la praf. E mai mult praf la mine in casa decat acolo. Sambata am fost ok toata ziua cand am iesit din casa. Ieri am stat in casa toata ziua, spre dupa amiaza a inceput.

 

 

In fine. O sa vb. cu dr. Am mai avut o tentativa acum vreo saptamana, insa cand am trecut de la picaturi din 3 in 3 ore la de 3 ori/zi nu am mai avut probleme si am renuntat sa vb.

Acum a inceput din nou.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua!

 

Miha, Viv, Rox, va foarte multumesc pentru urari!

 

am primit urari si pe fb si mesaje si de la alti pinguini si va multumesc tuturor! am fetita mare deja. 

ieri a avut o petrecere frumoasa cu toate nebuniile, cu lasertag si alte prostii la care nu ma pricep, s-au pozat la cabina cu tot felul de palarii si masti, au facut karaoke. C a fost super incantata. astazi a sarbatorit si cu colegii de la scoala si deseara mai petrece odata la sala.

 

Monica, nu am mai apucat sa iti raspund. la Bucuresti la nationale a fost si Crina, de asta te intrebam. fiind mult mai mica fata de categoria de varsta la care a concurat i-a fost foarte greu. a fost dezamagita dar a inteles ca e doar un antrenament pentru ea si ca trebuie sa mai creasca si sa mai munceasca. 

Felicitari Andreei pentru rezultatele bune!  [flo2]

C pe 16 martie are cros la Tulcea si o sa alerge tot la 800.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...