Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

  • Răspunsuri 943
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Monica, e mai greu sa mearga la concurs in alt oras dar C a fost tare incantata. vineri s-au plimbat prin oras, au fost la Decathlon si si-au mai cumparat cate ceva, au facut antrenamentul in sala de concurs. 

Asa este, pentru ei este o expperienta interesanta.  [:)]

Chiar, cum a fost organizata plecarea? Au venit de vineri in Buc?  Sau de joi dupa amiaza? Ca e ceva distanta intre Tulcea si Bucuresti. Unde au dormit? Din Decathlon avem si noi o gramada de lucruri.

 

CN de copii de peste 3 saptamani era initial programat sa se desfasoare la Bacau (singurele sali de atletism, cu pista, din tara sunt in Bucuresti si Bacau) si atunci ar fi mers pana acolo si chiar nu stiam care ar fi fost programul. Dar l-au lasat in Bucuresti pana la urma.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

monica, vineri au plecat si sambata s-au intors. nu e chiar departe, cam 4 ore. depinde si cu ce mergi si unde trebuie sa ajungi, ca e posibil sa ajungi in bucuresti dar sa mai faci o ora pana la destinatie... stii tu mai bine.

au stat la hotel sport, am inteles ca e chiar in zona stadionului.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ma faceți sa îmi amintesc de Copilăria/adolescenta mea, când mergeam la concursurile de atletism (atunci nu erau Sali, doar pe stadion) in deplasare. Noi mergeam la zonale, Baia Mare, Oradea, Satu Mare, Cluj. Era super fain! Dormeam la hoteluri și noi. Cumparaturi nu făceam ca nu era de unde și ce. Dar distracția era faina :). Și concursurile :). E așa un sentiment fain sa alergi pe stadion, te simți așa...ca o vedeta :). 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Miha, sa stii ca asta i-a placut si Crinei...distractia [:)]

si sa stii ca nu s-a schimbat foarte mult situatia. la noi in oras nu avem sala. adica este o sala dar nu o folosesc decat in conditii de vant extrem sau ploaie prea puternica pentru e neincalzita, lipsita de lumina naturala si plina de mucegai... C face antrenamentele pe stadion, indiferent de conditii. cand era zapada venea uda la picioare, daca ploua usor fac pante ca e semi- acoperita partea aceea...sunt conditii foarte rele de antrenament si cu atat mai mult sunt mandra de ea ca se duce zilnic si munceste foarte mult. 

nu am asteptari mari, vreau doar sa se dezvolte frumos si sa creasca sanatos. 

 

fetita Monicai - Andreea - are niste rezultate foarte frumoase. Monica e modesta dar si la 200 a scos un timp foarte bun! 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Laura  [pup]  ce mai faci? cum mai e mama ta?

 

[pup] Azi m-am intors de la ai mei, nu stiu cum sunt ... e complicat.  Mama e stabila, dar nu e mai bine. Nu o doare nimic, dar motric nu e bine, are nevoie de ajutor tot timpul, eu nu vad imbunatatiri. A inceput chimioterapia de 3 zile, incercam sa o ajutam si cu exercitii sugerate de un kinetoterapeut. Nu stiu, vom vedea. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mersi, Silvi!  [flo]

Si eu ma bcur ca fetele merg cu placere la antrenamente si se tin de treaba. Le place si lor f mult. 

 

Mihaela, il tin minte de Gh Guset, aruncator de greutate. Stiu ca a murit anul trecut, Dumnezeu sa-l odihneasca... Tin minte de povesteai de el, ca-l stiai, fiind din zona ta.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...