Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

Am fost la control.

Totul e ok. Mai putin ca am alergie (aparuta la 10 zile de la administrare de dexa sau beta metazona). 

Mi-a schimbat din nou picaturile, mi-a dat nepafenac si aerius pe gura.

 

Acuma se pune problema ce fac la celalalt ochi dupa operatie. 

 

Am intrebat-o de ce dau tobradex-ul asta pe perioade atat de lungi, ca in alte tari se da cam 5 zile. Mi-a spus ca asa dadeau si ei inainte pana cand un procent destul de serios s-a reintors cu infectii. Concluzia: e foarte multa mizerie si poluare.

 

Mi-a spus ca obligatoriu trebuie sa port ochelari de protectie. din aia profesionali.

Bineintels ca am si din astia in casa. Are CCS vreo 3 perechi tare misto.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 943
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Astazi am fost cu flacaii la Medlife Titan sa le iau sange, ma rog eu nu sunt ft incatata, dar pediatra a insistat ca toti copii ei la 1 an sa faca analize. Au fost ft ok, Pat nu a plans mai deloc, Matty putin. Era o coada de numa, astia alergau care incotro, barbatu dupa ei, s-au jucat si cu alti copii, ma rog copii mai mari tot le ziceau sa plece ca ei sunt bebelusi.  [alcool]

  Mi-au venit ceasurile, unul in place mult si il port, unu - asa si asa. Ma doare un umar de mor, nu e de la vreme, e de la carat 20 kg pe scari, ma tot masez eu local, dar nu trece.

Imi place mult de pici in ultima vreme, dau semne ca sunt pregatiti pt colectivitate, chiar se poarta ok, am fost cu ei si la IKEA la locul de joaca si la Ferma Animalelor. Cand dau de copii cam uita de muma-sa.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

am primit cadouri faine, si cadouri mai originale: un pacient [:-)))]  (da, asa facem noi, cand inrolam un pacient intr-un studiu, daca se potriveste ocazia - tin minte ca si eu, in primul an, i-am dat pe la 3 dimineata mesaj sefului cu "ti-am facut cadou un pacieeeent!"), o melodie folk de la Dan Vana (nu e folkist chiar atat de cunoscut, desi mie imi place tare mult cum canta si cum compune, dar e mai cunoscut ca fiind organizatorul festivalului folk din Calafat, la care din pacate inca n-am ajuns), un film sa-l descarc (Green Book, chiar imi doream sa-l vad - sper sa-mi si gasesc timp pentru el).

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani Mianna, plini de folk, de calatorii si de oameni buni langa tine!

 

Va multumesc pentru urari!

 

M am sarbatorit acasa, cu urari de la cei dragi, tort si sampanie.

 

Va ofer cate o felie de tort cu nuci si frisca, (cel de portocale era prea complicat)

 

Am primit cadou un Google Chromecast pentru tv ul din dormitor, am reusit sa l instalam la alt tv din cele 3 din casa...mai incercam, daca nu, schimbam tv urile intre ele...

 

Baietii au plecat sa mai cumpere o sampanie iar eu lenevesc. Sunt in vacanta... Vom avea musafiri mai pe seara.

 

Viviana, multumesc pentru lalea, frumoasa! Tie sanatate, sa nu mai ai probleme cu ochiul.

 

Laura, sanatate si restabilire cat mai buna mamei. Bine ca nu o doare nimic!

 

Velvet, felicitari pentru sofat. Parca mai ieri abia aveai curaj sa iesi din parcare singura si azi faci cate 100km. Super!

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...