Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

,nu se cere la examen.nu stiu cand sa iau virajul,sa o introduc  [zirea]  [:D] 

 

adica nu trebuie sa faci macar o parcare laterala in timpul examenului??? cum naiba? si nici cu instructorul nu ai facut?

 

sa imi scuzi mirarea, dar mi se pare tare ciudat. instructorul meu (acum o gramada de ani cand am facut eu scoala) m-a omorat cu parcarile - dar mi se pare normal, suntem intr-un oras aglomerat care se aglomereaza si mai tare vara, locurile de parcare sunt in proportie majoritara laterale. si la examen am facut una.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 943
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Servus pinguini

 

Viv, exista masini care parcheaza singure  [pk]

 

Laura, numai bine mamei tale.

 

Velvet, succes la condus.

 

Ant, multa sanatate.

 

Marcia vrea sa dea testul pt certificat Cambridge advanced (CAE)...daca are certificatul nu mai da examenul final la engleza la scoala (se da in anul 2, in anul 3 nu mai face engleza, doar franceza)...diseara vedem cand sunt examenele si se inscrie la test...First i se pare prea usor  [ph34r] iar mai tarziu vrea sa faca si Proficiency.

Ieri a avut test la scoala, la franceza, 600 de cuvinte a avut de invatat..a facut bine...are un app unde exerseaza, un coleg de clasa a bagat acolo toate cuvintele pe care le-au avut la test....mie mi se pare aberant sa inveti 600 de cuvinte o data...pe care oricum le uiti dupa.

 

Azi lucrez de-acasa, sefii sunt plecati la o conferinta si vin maine seara..asa ca e cat de cat liniste. 

 

O zi faina sa aveti. 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Marcia vrea sa dea testul pt certificat Cambridge advanced (CAE)...daca are certificatul nu mai da examenul final la engleza la scoala (se da in anul 2, in anul 3 nu mai face engleza, doar franceza)...diseara vedem cand sunt examenele si se inscrie la test...First i se pare prea usor  

 

in mod sigur e foarte bine sa dea direct CAE. First e foarte aproape de PET, deci poate sa il sara linistita.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...