Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

  • Răspunsuri 943
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Maine ma duc sa incerc o donare de sange. Spun incerc, ca la mine mereu a fost cu cantec. Nu m-am intors niciodata din drum pana la urma, dar problema mea principala este ca sunt prea slaba, sunt la limita cu greutatea (50 kg) si chiar de la 50 kg este permis pt femei (unii zic 55 kg, la care nu ma incadrez). 

O data m-au cantarit de vreo doua ori, sa imi dau geanta jos, geaca jos, ghetele jos... bine ca doar atat  [:-)))] . Altadata ca am limba nu stiu cum si nu sunt bine hidratata, m-au trimis sa beau 6 paharute mici de plastic de apa (care m-au facut sa am nevoie la wc, ca erau in plus). Eu sunt mai atipica, functionez cu putina mancare si apa, mai putin decat media. Culmea e ca dupa, nu m-am simtit niciodata ametita sau slabita, am mers pe propriile picioare fara nici o problema, la fel ca si pana atunci.

Sa vedem maine ce va fi.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Doamnelor, eu am asta ... https://comenzi.bebetei.ro/mama_si_copilul/hranire_si_alaptare/aparate_gatit/robot_multifunctional_5_in_1_nutribaby_loft_white_a001117_babymoov-p10093574

Ma gandesc ca oare pot face smoothie in partea de blender, ca si asa pt copii nu prea il mai folosesc, am scapat rapid rapid de mancare blenduita de frica.

Monica, jos la Ikea nu am mers, sotul zice ca ar fi pt copii peste 3 ani, deci noi suntem prea mici.Dar incet incet incercam sa ii ducem peste tot.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Doamnelor, eu am asta ... https://comenzi.bebetei.ro/mama_si_copilul/hranire_si_alaptare/aparate_gatit/robot_multifunctional_5_in_1_nutribaby_loft_white_a001117_babymoov-p10093574 Ma gandesc ca oare pot face smoothie in partea de blender, ca si asa pt copii nu prea il mai folosesc, am scapat rapid rapid de mancare blenduita de frica. Monica, jos la Ikea nu am mers, sotul zice ca ar fi pt copii peste 3 ani, deci noi suntem prea mici.Dar incet incet incercam sa ii ducem peste tot.
Eu ma feresc de gadgeturi complicate si voluminoase. Daca se striga o parte nu l mai poti folosi de loc sau doar partial si tii toata magaoaia. Plus ca mi se pare scump. 
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...