Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

Bună ziua și de la mine!

 

N-am mâncat mucenici (eventual aici unde sunt merge niște slană, nu mucenici :D). Nu am băut vin și nici niscaiva tărie pe stânci. Baba mea a fost pe 2 martie ca în fiecare an. Nu-mi aduc aminte cum a fost vremea pe 2, dar cred că acceptabilă.

 

O duminică frumoasă!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 943
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Neatza!

Anul acesta n-am facut mucenici, n-am baut vin, n-am avut baba. Mai bine ca n-am avut baba ca vremea a fost extrem de schimbatoare, vint puternic, ploaie, soare, curcubee.

Avem o saptamana de convietuire cu animalul fioros. In acest timp a invatat sa faca uneori afara(mai are accidente daca nu suntem pe faza) si numai pe covoras absorbant cand nu suntem acasa.

A invatat  2comenzi, sa stea in fund si sa astepte. Doarme mult cu burtica in sus si e tare dulce.

Musca mult dar roade doar la jucariile lui...deocamdata. Sper ca pe masura ce creste sa se potoleasca cu muscatul.

Pitica e tare responsabila, s-a trezit la 7 sa-l  scoata afara.

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello vouă! 

 

Pozele nu se văd întregi de pe mobil. Eu am văzut fiorosul pe Instagram, e un dulce. Marion, sa fie Mândruca la fel de grijulie cu cățelul si peste câțiva ani! :)

 

moon, avem un grup unde punem poze, cine nu dorește sa le pună public. Am încercat sa te Invit, dar cred ca numai Roxana, cea care a făcut grupul, poate sa te invite. N-a mai activat nimeni pe grup de multă vreme, de când ai venit tu între pinguini in orice caz, de asta nu s-a gândit nimeni ca tu nu ești inclusă acolo. :)

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello vouă! 

 

Pozele nu se văd întregi de pe mobil. Eu am văzut fiorosul pe Instagram, e un dulce. Marion, sa fie Mândruca la fel de grijulie cu cățelul si peste câțiva ani! :)

 

moon, avem un grup unde punem poze, cine nu dorește sa le pună public. Am încercat sa te Invit, dar cred ca numai Roxana, cea care a făcut grupul, poate sa te invite. N-a mai activat nimeni pe grup de multă vreme, de când ai venit tu între pinguini in orice caz, de asta nu s-a gândit nimeni ca tu nu ești inclusă acolo. :)

 

 Mihaela, multumesc de lamuriri, esti ft draguta ca intotdeauna. [flo2] Nu vreau sa deranjez, inteleg, voi sunteti un grup extrem de inchegat.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...