Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

  • Răspunsuri 943
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Dragelor eu azi lucrez de acasa...inca trag ca un magar cu ce fel raceala/viroza/crocobaur au. Am aproape o saptamina de antibiotice (mi-a dat 10 zile) si nici o imbunatatire. Tusesc in continuare ca un magar. Si lucrez de acasa ca la ultimile dati mi-a gasit tensiunea uriasa si ultima doctorita ce-am vazut-o a bagat groaza in mine asa ca azi merg iar la cardiolog si de data asta m-am hotarat sa iau buline de tensiune. Mi-e groaza sa le incep acum inainte de vacanta, mi-e frica de side effects ca stiu ca dureaza pina imi gasesc bulina potrivita. Of, batranetile!

 

Am fost saptamina trecuta la un acupuncturist in Chinatown pentru durerile cervicale...pentru cateva zile mi-a luat durerea cu mana. Eu nu sint o mare spiritualista, increzatoare in orice, homeopata, energii, etc. dar sincer spun ca m-am ridicat de pe masa chinezului fara nici o durere si aveam fata asa de relaxata (muschii fetei, muschii gatului, tamplele) de aveam senzatia ca imi aluneca fata cu totul in jos...nu mai simteam absolut nici o tensiune, nici o incordare. Merg maine inapoi sa mai incerc o data. Miercuri la coafor, si vineri plecam. Imi trebuie o vacanta...sint epuizata. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mi-e groaza sa le incep acum inainte de vacanta, mi-e frica de side effects ca stiu ca dureaza pina imi gasesc bulina potrivita. Of, batranetile!

 

 

 

eu zic ca asta e o parere gresita. medicatiile noi de hta nu sunt niciun bau-bau. iar efectele adverse sunt neglijabile. daca pana acum ai avut tratament si nu l-ai luat..... nu ai facut bine deloc. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

eu zic ca asta e o parere gresita. medicatiile noi de hta nu sunt niciun bau-bau. iar efectele adverse sunt neglijabile. daca pana acum ai avut tratament si nu l-ai luat..... nu ai facut bine deloc. 

 

Sper asa sa fie!!! Nu am avut prescris tratament pina acum...m-am fofilat. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu visez sa-mi cumpar timp ci o masina care face singura parcarile.  [:D]

 

Ia una cu sofer. Preferabil un Liam Hemswort, ma gandesc? Sau Tom Ellis daca preferi brunetii. Sau ambii, ca deh, trebuie sa lucreze in ture sa nu fie extenuati, protectia muncii etc

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...