Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

  • Răspunsuri 943
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

 

 

Ioana, multumesc! [flo2] Ma bucur ca v-ati distrat bine la Predeal. Noi nu suntem cu skiatul, doar cu saniile. Dar in general eu una nu rezist bine iarna, sunt f friguroasa... Era aglomerat in Predeal? Pe partie si la modul general, asa...

 

Deloc! Dar noi am mers in ultima saptamana din februarie cand in Ro copiii sunt la scoala. S-a aglomerat incepand de vineri dimineata, ca venea weekend-ul.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

Buna ziua, Anja, felicitari ptr vorbit in fata colegilor aia multi, te admir pentru dezinvoltura. Silvi, ai luat martisorul-telefon? Ati gasit bujori acu in padure? Nu-s flori de vara? Ella, sa stapaniti cu placere masina noua a lui Marco. Deja schimbi hainele in dulapuri? Eu nu am curajul asta inca, mai astept pana pe la inceput de aprilie. Cum a fost la gradinarit? Monica, felicitarti Andreei pentru reusitele la sport! Viv, sper ca esti OK cu ochiul acum. Daniela, bafta cu programul plin. Faine pozele din fabrica de bere. Moon, ne arati ce martisoare temporale ti-ai comandat? Velvet, bafta cu condusul. 100 cu 100 cu 100 se aduna :) Si cum zice Antmil, e o deprindere, cu cat sofezi mai mult cu atat mai buna vei fi Anrtmil, sanatate multa si vacanta placuta. Sper sa te simti bine si sa nu iti strice crocobaurul planurile. Mianna, ce peripetii cu terasa si telefonul! Marion, bafta cu copilul blanos. Rox, sper sa scapi rapid de viroza. Bafta blanosului maine! Bafta Silviei si gemenilor Anjei la teste! Pita cu untura si cu ceapa [pofticios] Si jumari cu ceapa sau usturoi... Mai, mai, si eu mananc la pranz o salata ca mi-am uitat pachetul acasa. Ce imi faceti voi! Noi ne-am distrat frumos la Predeal. Am stat la o pensiune chiar la baza partiei si o recomand ptr curatenie, comfort (becurile cam chioare in camera daca e sa carcotesc), amplasare, amabilitatea personalului. Pasul Clabucetului ii zice. Sunati direct la pensiune si s-ar putea sa iesiti mai ieftin decat daca faceti rezervarea pe situri de profil. Micul dejun nu e sa te dea pe spate, dar mancarea la pranz a fost foarte gustoasa si bine gatita. Insa nu e ptr vegetarieni, sincer, nu ar avea ce manca decat garnitura. Oamenii fac mancare romaneasca intens-calorica ptr ca au si scoala de ski/ snowboard si sunt cam toata ziua pe afara. Langa pensiune e si un patinoar dar era inchis car am fost noi acolo si sincer nu am avut timp de el. La pensiune se poate inchiria si echipament de ski/ sanie/ snowboard. Cu skiatul meu a fost ok. Am urcat cu teleskiul pe partia medie si am coborat cu 2 skiuri si 3 bete (al 3-lea va las sa ghiciti unde era infipt). Deja vineri se aglomerase bine de tot, se statea cam 10 min la coada, fata de joi si miercuri cand erau doar 4-5 persoane in fata. Am cazut o data la coborare si o data cand puneam skiurile in picioare. Ma declar satisfacuta :) B si fetele s-au dat cu saniile si le-a placut. J a urcat pe skiuri si a facut 2 coborari cu mine (se tinea de un bat de-al meu) apoi a zis pas. E un inceput. Am vrea sa mergem tot acolo si la anu'. Nu am facut mucenici, nu am ales baba (am uitat complet) ins chimb ne-a facut socrella mucenici inainte sa ne intoarcem si ne-am umflat cu ei. Cam astea sunt stirile de pe frontul de vest.

 

Ioana, nu sunt cine știe ce, adică de firma, dar nu (mai) port bijuterii, ca trag băieții de ele, asa ca pt conjunctura actuala sunt ok. Cel cu roz îl port zilnic, cel negru e prea cu bling bling.

 

 Si la mine in sat ploua si e foarte urat, sper sa se faca ceva mai frumos poate reusim sa iesim afara.

post-138201-0-42663000-1552383689_thumb.jpg

post-138201-0-61713700-1552383702_thumb.jpg

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Moon, nu s-au atasat pozele, sau cel putin eu nu le vad...

 

Se vad. Sa le porti cu placere! Daca nu iti place cel

negru, nu il poti returna?

 

 

 Scuze sunt pe telefon si tare greu e, nu stiu ce are. Ba cred ca da, nu m-am interesat exact. Nu sunt convinsa pe deplin, ma mai gandesc.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...