Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

  • Răspunsuri 943
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna,

 

Viviana, ma alaturi grupului, va fi bine!

 

Moon, distractie placuta!

 

Mihaela, frumoase pozele!

 

Ioana, ma intrebai de copii. Pai Ramona merge la antrenamente, mai avem acum in februarie ultima etapa a campionatului din grupe si apoi sa vedem daca mergem mai departe.

Mihai, nu a mai avut concursuri la judo, dar merge cu sirg la antrenamente.

 

Zi buna!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Laura25 ma bucur ca mama e bine, sa aveți  cât mai mult timp împreuna. Ce a zis oncologul? 

 

 

Oncologul a zis ca radioterapie nu ii recomanda pt ca a folosit concentratie f mare prima data si acum ar fi un risc mare de necrozare a creierului in zona iradiata (ceea ce ar face mai mult rau decat bine) . Ii va face o schema de tratament chimioterapie. Va trebui sa mergem la ea cu un RMN facut la 2 saptamani dupa operatie si va tot face RMN pt monitorizare, sa vada daca tratamentul are efect sau tumora a dezvoltat rezistenta la acele medicamente. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata!

 

Si noi ne-am trezit la 5. Ne-a dat mica desteptarea. Azi are excursie cu gradinita si era nerabdatoare [:)]

 

Viv, tinem pumnii! [flo2]

 

Monica, s-au descurcat bine fetele! Bravo! la noi e un cros dar e si cursa populara si au si probe separate pentru copiii care vin de la cluburi sau care au echipe pe scoli. Crina o sa alerge la 800m. La noi nu sunt asa multi copii si nici antrenori. 

 

Deseara am musafiri, nepotelul meu cu sotia si inca un nepotel care e si finul parintilor mei. Nu ne-am vazut din toamna de la nunta lor, asa ca avem ce povesti. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...