Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

  • Răspunsuri 943
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Rox da, azi. Multzam! 

 

Silvia a luat un B la ultimul test la mate, de multă vreme nu a mai avut așa nota! Sunt tare mândra, și-a pus in cap sa învețe mate și a reușit. A ajutat-o prietena noastră (e proaspăt absolventa, profa de mate și suedeza) in doua din orele de romană au făcut mate, i-a explicat cum sa gândească.

 

In alta ordine de idei, noi ne uitam acum la Umbrella Academy, la recomandarea Silviei. E genul ei, in film fantezie dar interesant. 

Zilele trecute ne-am uitat la Dirty John, o poveste reala cu un sociopat. Este și un documentar, o sa ma uit și la el. 

 

Azi aveam in plan o plimbare lunga iar, dar ploua, poate se mai oprește. Dacă nu, am sa merg pe ploaie. Îmi lipsește mișcarea, ma simt foarte bine după și fizic și mental.

 

O zi frumoasa! 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dragelor, o întrebare: cât de elegant e potrivit de elegant sa ma îmbrac la întâlnirea de 30 de ani de liceu? Nu am avut ever o întâlnire, e prima data! Am o rochita cu care am fost la un botez și am sentimente contrare: Ba e Ok, Ba e prea puțin elegantă și încep cu frenezie sa caut rochii pe net, care mi se par in aceeași categorie: Ba prea puțin Ba prea mult! 

Am și câteva rochii cu care am fost la nunți, toate trei sunt lungi și alea mi se par prea elegante. E totuși o masa la un restaurant, ma rog ii spune banchet :). 

 

N-as vrea sa epatez, dar nici sa ma simt Cenușăreasa :))). 

 

La școala voi lua o rochita, am hotarat care :). 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mihaela, cea mai buna rochie este cea in care te simti tu bine! 

Depinde si de stilul tau general, daca esti stilul ultra-elegant sau mia casual-elegant (nu stiu cum sa ma exprim exact)....

 

Eu de ex. nu am rochii de seara in garderoba pt tinute elegante.... nu mi-e stilul. P o astfel de situatia am fuste, pantaloni, bluze de tot felul rochite de zi.... pana acum m-am descurcat :) Si eu am avut intalniri si cu coclegii de liceu si cu cei de facultate si m-am descurcat... cam ca mine erau si celelalte foste colege...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Monica eu cel mai bine ma simt in blugi :))). Sunt genul simplu, lejer. Pt mine tocurile sunt un chin, le urăsc :)). 

 

Eu ma simt bine in ceva simplu, rochita aia de la botez e genul meu. Cea de nunta e prea pompoasă, dar Nah, o seara m-am simțit și eu prințesa :)). 

 

Da, am sandale drăguțe la rochie, cred ca la astea rămân :). 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...