Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

Hello,

 

Am scris ieri si cred ca am uitat sa postez.

 

Ma bucur ca Silvi e bine, cu ochiul cum mai stai Viv?

 

Silvi06, de tine imi pare rau ca ai starile astea. Mie migrenele imi dau greata si voma, poate de acolo pleaca, nu de la stomac? Sper sa le dai de cap. [flo]

 

Bafta copiilor atletici! 

 

Laura78, Mihai si Ramona ce mai fac la sport?

 

Rall, pe unde mai umbli dom'le? Ai avansat cu magazinul? Poze mai pui? - te-am luat in colimator. [flo]

 

Laura25, sper ca mama ta e stabila.

 

Anja, te-au acaparat sedintele?

 

Antmil, sper ca ati prins avionul si va distrati fara boli!

 

Fug la o sedinta, mai vin. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 943
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna,

 

a mers tare greu forumul cand am fost o idee mai libera.

 

Ioana, Mihai pare ca stagneaza, Ramona a terminat campionatul pe locul 3 in grupa. Acum mai avem mini turnee. Ne pregatim sa trecem la sperante, urmatoarea categorie.

 

Silvia, sanatate multa, sper sa dai totusi de cap durerilor.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ziua buna! 

Nu am mai scris ca nu mi s-a parut ca am ceva intrersant de spus. Suntem ok, copiii au trecut ok peste simulare (desi nu am pus presiune absolut deloc pe ei, tot au fost stresati si emotionati, rupti apoi de oboseara, mai ales ca au facut dupa testare ore normale in continuare, cu teme si toate cele )  . Nu ne asteptam la rezultate prea grozave, dar au timp sa puna lucrurile la punct.  Bianca a iesit dezamagita dupa olimpiada,  se astepta sa faca mai bine. Toti au spus ca a fost foarte greu, notele au fost mici  in general. De ex. cel mai mare punctaj a fost 75 (din 100) . Una peste alta, a fost in primii 15, ceea ce eu cred ca este foarte bine.  

 

Avem tentative de primavara, cand e soare si cald, cand bate vantul de ne ia pe sus si mai trage cate o ploaie. In gradina nu am apucat decat sa dau cu o grebla si sa pun niste flori. Barbatul a curatat si aranjat copacii si via, suntem in grafic totusi. 

 

Ioana [pup] mama e bine. Nu o doare nimic, nu ii este rau de la chimioterapie. Fizic o ajuta mult kinetoterapia. Vine un domn cam de 2-3 ori pe saptamana acasa, in rest face exercitiile de recuperare invatate cu tata.  Inca are nevoie de mult ajutor, dar e mult mai bine fata de atunci cand am plecat eu de la ei.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Silvia, sanatate multa! sper sa ii dai de cap, sa gasesti cauza si mai ales tratamentul potrivit. 

 

antmill se plimba prin Venetia, ma uit la poze si ma inverzesc de invidie  [:)] .

 

Felicitari fetelor atlete pentru reusite! Mare lucru sa practice un sport cu atata placere!

 

Mihaela, Silvia ta e faina rau! Sunt tare curioasa ce drum va urma in viata pana la urma. Are atatea talente si optiuni si drumuri deschise in fata! 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Silvia, ti-am dat request accept pe FB  [:)]

 

LauraNico, succes copiilor (si) la sport! E foarte important sa le placa sa faca miscare.

 

Laura, ma bucur sa aud ca mama ta este mai bine! Sanatate multa! [flo2]  Succes si copiilor cu scoala!

Bianca ce etapa a avut la olimpiada (la bio, nu)? Oricum, daca e in primii 15 este foarte bine, felicitari! La majorete ati mai avut iesiri/concursuri?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello,

 

Am scris ieri si cred ca am uitat sa postez.

 

Ma bucur ca Silvi e bine, cu ochiul cum mai stai Viv?

 

Silvi06, de tine imi pare rau ca ai starile astea. Mie migrenele imi dau greata si voma, poate de acolo pleaca, nu de la stomac? Sper sa le dai de cap. [flo]

 

Bafta copiilor atletici! 

 

Laura78, Mihai si Ramona ce mai fac la sport?

 

Rall, pe unde mai umbli dom'le? Ai avansat cu magazinul? Poze mai pui? - te-am luat in colimator. [flo]

 

Laura25, sper ca mama ta e stabila.

 

Anja, te-au acaparat sedintele?

 

Antmil, sper ca ati prins avionul si va distrati fara boli!

 

Fug la o sedinta, mai vin. 

[pk]  E prima zi cand pana acuma nu mi s-a mai umflat pleoapa.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Anja, te-au acaparat sedintele?. 

Ioana, merci de intrebare! Da, sunt ocupata rau, cam stresata si am cateva zilei nasoale la serv... Maine am iar prezentare, cu multi oameni, vb despre "servant leadership". Si nu ma simt deloc in mood sa predic asta la sute de oameni cand am senzatia ca sefii mari sunt atat de departe de asta...

Va pup, si mai citesc dar nu sunt in mood sa scriu.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

Laura, ma bucur sa aud ca mama ta este mai bine! Sanatate multa! [flo2]  Succes si copiilor cu scoala!

Bianca ce etapa a avut la olimpiada (la bio, nu)? Oricum, daca e in primii 15 este foarte bine, felicitari! La majorete ati mai avut iesiri/concursuri?

 

Multumim! A fost faza judeteana. Cel de pe primul loc merge la nationala. Cu majoretele urmeaza o serie de concursuri, sa vedem la care vor merge. Luni mai danseaza in cadrul unui spectacol.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...