Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

  • Răspunsuri 943
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Rall, pe unde mai umbli dom'le? Ai avansat cu magazinul? Poze mai pui? - te-am luat in colimator. [flo]

 

Da' pe unde nu umblu [:)]

Am avansat, suntem aproape de deschidere. Si am descoperit ca lumea e tare neserioasa. Cei cu actele au intarziat o saptamana, cei cu spatiul n-au vrut sa semnam contractul marti ca ei nu semneaza nimic marti, miercuri nu ca e in 13, hai pe joi dar e sfarsitul saptmanii.. Ramane pe luni, dar chiar de luni sa dati bani? [batcap]

Si tot asa, fiecare ne-a mai amanat de am ajuns de la 1 martie sa deschidem pe 1 aprilie [:)] Dar sunt excited, marfa e ok (pana la urma nu e cu haine, ci doar cu obiecte - si noi si  vintage). Am primit si chestii de la YSL, Chanel, Gucci.. abia astept sa deschidem  [:)] 

 

Poze mai fac dar dupa atatia ani subiectele mi se par banale si nu prea mai consider ca merita sa le postez [:)]

Asta e ultima poza din telefon, au inflorit magnoliile [il]

edsddf.jpg

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu încerc sa îmi folosesc fantezia cu fotografiile, când nu am diversitate in subiecte. Zilele trecute, in plimbarea mea in pădure, ploua. Bălți pe marginea drumului, oglinzi ale naturii. M-am oprit, am fotografiat (cu mobilul, la plimbari nu iau aparatul) și apoi am văzut ca arată ca niște picturi, așa tremurate oglindirile acelea, cu picurii de ploaie ce cădeau. Și apoi le-am întors cu susul in jos. Au ieșit faine, tare faine (eu așa le văd :)). 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...