Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

  • Răspunsuri 943
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Gata, mi-am mai revenit :)))

Miha, imi pare rau de Diana, ca nu se simte bine, sper sa ii dati de cap.

Viv, putere multa, o sa terminati casa in curand.. Daca te consoleaza cu ceva, cred ca toate cuplurile trec prin asa ceva la renovarea/constructia unei case. Eu imi amintesc la prima casa in DK, cum ma urmarea sotu' daca puneam scotch-ul la geamuri la exact 0,5cm. Daca mai dura mult renovarea cred ca ii turam o galeata de vopsea in cap :)))))

Miha, cum zici tu ca nu gasesti rochii ieftine...te-ai uitat pe Zalando, Ellos, bonprix? sunt multe pe la 600-700SEK, chiar frumoase. Cauta "Cocktailklänningar".

La fel pt Laura.

Uite aici exemple:

https://www.zalando.se/anna-field-dress-with-scallops-cocktailklaenning-black-an621c0u2-q11.html?size=36

uita-te la Liknande produkter

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Anja sigur ca m-am uitat. 600-700kr e mult Pt o rochie sa o țin in dulap :)). Am găsit o grămada și foarte faine chiar.

 

Căutam la reduceri, am găsit ce îmi place, dar Nah, normal ca nu aveau mărimea mea :((. 

 

Am găsit doua rochițe la 350kr care îmi plac, pe bonprix dar tot stau sa ma gândesc dacă sa mai îmi umplu dulapul cu încă o rochie sau nu. Și cred ca nu o voi face, eu nu am unde îmbraca rochii așa de cocktail, pur și simplu! 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da, de la bonprix am pățit și eu ca nu e nu știu ce calitate, dacă prețul e mai mic. Chiar și la Zalando. 

 

O sa mai dau o tura in oraș mâine la cele trei magazine ce le avem :))). H&M, KappAhl  și Lindex sa văd. Mai avem și vreo doua mai scumpe, Åhléns si MQ dar acolo au rochii așa de la 700kr in sus, ma duc degeaba :)). 

 

Am învârtit netul in sus și in jos cu rochii de cocktail, e un site pe care sint rochii superbe, ieftine dad nu exista niciun comentariu la niciuna, despre cum arată. Așa ca nu cumpăr de acolo. 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Anja sigur ca m-am uitat. 600-700kr e mult Pt o rochie sa o țin in dulap :)). Am găsit o grămada și foarte faine chiar.

 

Căutam la reduceri, am găsit ce îmi place, dar Nah, normal ca nu aveau mărimea mea :((. 

 

Am găsit doua rochițe la 350kr care îmi plac, pe bonprix dar tot stau sa ma gândesc dacă sa mai îmi umplu dulapul cu încă o rochie sau nu. Și cred ca nu o voi face, eu nu am unde îmbraca rochii așa de cocktail, pur și simplu! 

 

Mihaela, eu in locul tau as lua-o. Spui ca nu ai si ca nu o sa mai ai vreo ocazie. Dar e fapt habar nu ai ce ocazii vor venii in viitorul apropiat :).

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...