Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

Mcoca, așa am in dulap rochii care nu le-am purtat niciodată și nu le mai port ca s-au demodat. Nu știu, încă ma gândesc. Rochii de nunta pe care le-am purtat o data și nu mai am când sa le port pana se demodează. Pur și simplu nu am rude in familie. Câte le am s-au căsătorit. :)) 

 

Ce eveniment de ex ar putea veni, sa am unde purta rochia? Ca asta ce vreau sa o port, am purtat-o acum 3 ani la un botez, atât :). E aproape demodata. 

 

Stiu ca sun negativistă, dar știu ce spun :)). 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 943
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Mcoca, așa am in dulap rochii care nu le-am purtat niciodată și nu le mai port ca s-au demodat. Nu știu, încă ma gândesc. Rochii de nunta pe care le-am purtat o data și nu mai am când sa le port pana se demodează. Pur și simplu nu am rude in familie. Câte le am s-au căsătorit. :)) 

 

Ce eveniment de ex ar putea veni, sa am unde purta rochia? Ca asta ce vreau sa o port, am purtat-o acum 3 ani la un botez, atât :). E aproape demodata. 

 

Stiu ca sun negativistă, dar știu ce spun :)). 

 

Mai eu imi cumpar o rochie si de Craciun :))), si o port la un party cu prietenii ... 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu acum vreo 6 ani mi-am luat de la Bonprix rochia asta, ieftina, ff ieftina...

https://www.bonprix.se/produkt/klaenning-svart-923757/#image

Cu pantofii potriviti si ceva accesorii vreau sa va spun ca am facut senzatie de cate ori am purtat-o... Niste preteni din Germania, cu care am fost la o petrecre acum 6 ani, si pe care i-am revazut asta vara, mi-au zis ca de 6 ani vor sa ma intrebe de unde am luat rochia :)))

Din pacate am agatat-o cu tocul si i-am facut o gaura...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mai eu imi cumpar o rochie si de Craciun :))), si o port la un party cu prietenii ... 

si eu imi cumpar rochii de cate ori sunt trista/deprimata/stresata :))) Acu astept sa imi vina una albastra :))))Cica pt nunta... Deja am alte 3 de nunta :))) Si de aia mi-a trecut depresia :)))

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Ati mancat vreodata/ati facut vreodata Rendang? Ati auzit de felul asta de mancare?

 

Nu am auzit, nu am facut. Suna bine insa.

 

Cu ajunsul la plin te inteleg, am trecut prin ceva asemanator. Daca poti, fa-te teflon si lasa totul sa curga de pe tine. Sper sa treaca si sa gasesti un echilibru. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...