Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Zodia GEMENILOR (17)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

[bicla] iata si horoscopul zilei Aveti un talent aparte de a manipula pe oricine cu vorbe mieroase, cu linguseala si un pic de minciuna, numai ca azi nu va merge. Veti încerca sa duceti cu presul pe o persoana matura, cu multa experienta de viata, care va simti imediat dorinta dv. de a-l fraieri, deci fiti atent pâna unde mergeti cu gluma. Ati putea sa primiti o critica de toata frumusetea, pentru ca nu v-ati ales bine omul. Cu rabdare si perseverenta nimic nu e imposibil.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetele, nu a fost sa fie! [q][q] Duminica dimineata m-am trezit cu o frumoasa hemoragie, si cu tot statul in pat si tratamentul cosrespunzator, am pierdut tot: si sac gestational, si inceputul de embrion. Cica mi s-a declansat CM. Cum vine asta??? Ieri la control, nu s-a vazut nimic. Am avortat spontan. Nu inteleg de ce. Nu mi-a spus nici macar daca mai trebuie sa merg la control. Oricum schimb ginecologul si voi merge saptamana viitoare la altcineva. Poate mai trebuie ceva analize, dozari hormonale...Nici nu ma pot gandi la altceva decat la faptul ca mi-s incompleta. Ieri am stat acasa, dar azi am mers la lucru. Nu suportam ideea sa stau fara sa fac ceva... Innebunesc pana saptamana viitoare cand, in mod normal, ar trebui sa fiu la ovulatie, si... cu Dumnezeu inainte! sper ca in curand sa pot duce si eu la sfarsit o sarcina... Of fetele, nu sunt nascuta in zodie norocoasa! [V]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Luna75
[bicla] iata si horoscopul zilei Aveti un talent aparte de a manipula pe oricine cu vorbe mieroase, cu linguseala si un pic de minciuna, numai ca azi nu va merge. Veti încerca sa duceti cu presul pe o persoana matura, cu multa experienta de viata, care va simti imediat dorinta dv. de a-l fraieri, deci fiti atent pâna unde mergeti cu gluma. Ati putea sa primiti o critica de toata frumusetea, pentru ca nu v-ati ales bine omul. Cu rabdare si perseverenta nimic nu e imposibil.
Cu rabdare si perseverenta nimic nu e imposibil.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

blackgirl0, imi pare tare rau pentru cele intamplate, dar sigur te pui repede pe picioare, si ne dai vestea cea mare[pup][pup].Nu te mai stresa asa tare, si o sa vezi ca totul o sa fie bine[pup]. va dorim o zi frumoasa tuturor[hia] [mamica] si[baietel]Alexandru Marius
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Horoscopul zilei
Nu sunteti multumit de felul cum s-au aranjat unele treburi în viata dv., v-ati asteptat la altceva si acum deveniti bosumflat si distant. La originea acestei stari de insatisfactie se afla si resursele financiare, care nu sunt pe un teren sigur, deci toate vi se par zdruncinate. Aveti putintica rabdare, pentru ca ceea ce va supara acum îsi va gasi curând rezolvarea cu ajutor de la ceilalti Cu rabdare si perseverenta nimic nu e imposibil.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...