Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Zodia GEMENILOR (17)


Recommended Posts

salutare tuturor[bis] luna 75[pup], a fost destul de greu, dar sigur a meritat efortul.Am avut o gramada de alarme false, a vrut sa si iasa, dar pana la urma a inteles ca mai trebe sa stea acolo. Acum asteptam marele moment[olala] va doresc o duminica frumoasa tuturor[pup][pup][hia] [gravi]+38 si Alexandru Marius
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

fetelor,vreau si eu zapada,ca m-am saturat de iernile secetoase din zona asta .Ori bate crivatul si e un ger cumplit de te doare capul cu tot cu caciula ,ori e o vreme mohorata dar fara ninsoare .Visez la iernile copilariei mele cand era zapada asa multa de se oprea circulatia masnilor pe strada spre bucuria copiilor ce transformau strada in derdelus.dar vise ..... Copilul meu vede zapada doar daca mergem la munte si sotul meu nu vrea [bang] [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/smolei_2004/album?.dir=/759fre2"]poze1[/url] [url="http://new.photos.yahoo.com/smolei_2004/"]poze munte 2007[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aurora,mi-ai adus aminte de iernile copilariei mele - la fel,un munte de zapada,toata ziua pe afara si parca nici frigul nu ne dadea de furca Olim,intr-adevar bucuria aducerii pe lume a unui copil ne face sa uitam de toate problemele indurate pe parcursul celor 9 luni nu stiu daca esti la curent cu noutatile Gemanutelor - blackgirl e insarcinata iar Tzuni va adopta in curand o fetita O saptamana placuta la toate fetele! Iata si horoscopul saptamanii Vesti nu prea bune pentru Gemenii indragostiti, ii asteapta un refuz. Daca li se intampla acest lucru, inseamna ca nu e sa fie, dragostea mai are un pic de asteptat, mai bine sa se concentreze pe cariera, sau scoala. La job, nu vor avea de ales si vor accepta niste sarcini care nu le plac. Pentru cei cuplati, relatia se aprofundeaza si legaturile devin mai solide. Banii nu se duc chiar pe cele mai folositoare lucruri, dar asta nu-i motiv de stres, pentru ca le vin altii in curand. Cu rabdare si perseverenta nimic nu e imposibil.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Horoscopul zilei
Aveti mult de lucru la serviciu, dar faceti tot posibilul sa mai scapati de sarcini, prefacându-va obosit, bolnav sau apelând la tertipuri incorecte. Pasati altuia din responsabilitatile ce va revin, ascundeti adevarul, spuneti ca ati terminat o treaba, când de fapt nici nu ati început-o. Nu sunteti un subaltern de nadejde, deoarece gasiti numai portite de scapare ca sa nu munciti. Dar si altii se joaca acum cu încrederea dv.(acvaria) Cu rabdare si perseverenta nimic nu e imposibil.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

luna 75[pup] multumesc ca m-ai pus la curent cu stirile[pup] m-au trimis acasa, ca cica am contractii, da nu is dilatata, si m-au Mi-am vazut puiu, are deja peste 4 kile, asa ca vai de masa. Ma mai lasa pana luni, daca nu vine, si luni trebe sa ma duc iarasi. Va doresc o seara faina, [pup]blackgirl e insarcinata iar Tzuni va adopta in curand o fetita O saptamana placuta la toate fetele! blackgirl felicitari pt bebik[pup][hia]iar Tzuni felicitari si tie, si sa ai parte de un copil asa cum ti-l doresti[pup][hia] O saptamana placuta la toate fetele! [gravi]38 si Alexandru Marius
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor felicitari pentru bebiti sa fiti sanatosi si sa va bucurati de ei [pup] Dar am o rugaminte , pliiiiiiiz [iartama] care ma fericeste si pe mine cu horoscoapa de maine? Pliiiiz ... e foarte important ... sa fie ceva bun [iartama] Aida - mama de pisica mica. [pis][flo][pis] [url="http://community.webshots.com/album/560213253HHQTWS"]nov2006[/url] , [url="http://community.webshots.com/album/560714331fqpWaM"]vara2007[/url] , [url="http://community.webshots.com/album/560782004ebHGmm"]septembrie2007[/url] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=106620"]Matza Emma in actiune[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aida, uite un horoscop repede-repede: Dimineata totul va merge din plin, insa este posibil sa deveniti orgolios si sa exagerati in privinta relatiilor sentimentale. Se pare ca va exprimati neglijent si s-ar putea ca persoana iubita sa va inteleaga gresit. Va recomandam sa va faceti ordine in idei. Olim, sa ai parte de o nastere usoara, un bebe sanatos, vioi si mancacios! De mult nu ai mai dat semne pe aici, sper sa te lase bebitza sa intri mai des![:D] Multumesc de felicitari, maine merg sa imi fac restul de analize obligatorii! In delegatie cu sefa a fost super fain, insa vremea din Bucuresti nu mi-a placut delooooc![bang][bang] Nu dau pentru nimic in lume Brasovul cu zapada deja de 15 cm, cu ninsoarea ce a durat toata ziua! Parca eram intr-un basm, mai putin fleshcaiala de pe strazi[xx(] O seara mai faina!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

multumesc fetelor[pup][pup][pup], este un fecior, cel putin asa spun medicii si eco[:D], un maramuresan vanjos nu gluma.Pai sotul a avut 4500 si eu 4000 asa ca are cu cine sa semene. blackgirl0, bafta la analize.Astept sa iti pui la semnatura[gravi].In primul rand sa fii foarte calma, sa nu te agiti prea mult ca nu ii face bine lui bebe.Stii tu de ce vorbesc, ca noi gemanutele uneori[sm], in rest sa ne auzim cu bine.Nu am intrat ca nu am avut net acasa, si nu mai lucrez din august.Sa speram ca Alex o sa fie cuminte sima va lasa sa intru mai des. va doresc noapte buna tuturor si o zi faina sa aveti maine[pup][hia] [gravi]+38 si Alexandru Marius
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by blackgirl0
Aida, uite un horoscop repede-repede:
si un altul Bani: Nu este o zi buna pentru aspectul financiar, iar daca nu va puteti abtine ar trebui sa stiti ca astrele nu va sunt favorabile. Profesional: Nu este cazul insa sa va puneti coronita cu lauri pentru ca mai aveti de trecut un hop, in discutia cu o persoana de sex feminin. Dragoste: Cert este faptul ca va veti simti inima batand altfel decat in alte zile. Cupidon se face vinovat. Sanatate: Energia pe care o aveti nu o irositi, pastrati-o si gestionati-o cu mare atentie. Cu rabdare si perseverenta nimic nu e imposibil.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...