Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recomandare invatoare. Cine are copilul in clasa a 4-a la Scoala 195 / Hamburg ?


Recommended Posts

Buna ziua,

 

As avea nevoie de un sfat in alegerea unei invatatoare pentru un baietel de 6 ani, care urmeaza sa intre in grupa 0, din toamna, la scoala 195. Caut o doamna invatatoare blanda, rabdatoare, dar ferma, zambitoare, cu voce calda si primitoare, si cu rezultate bune de-a lungul anilor. Stiu ... prea multe pretentii.  [:)]  

 

Am tot asteptat dupa altii pentru o recomandare, dar din pacate nu s-a concretizat nimic.

Ma poate ajuta cineva, care are copilul in clasa a 4-a, cu sfaturi si recomandari ? Am vazut ca urmeaza sa fie 10 invatatoare pentru clasa 0, din 2019.

 

Orice sfat este de ajutor. Puteti da sugestii aici sau PM.

 

Multumesc.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Zile populare

Cei mai activi membri în acest subiect

mergeti cu totii (tu, sotia si baietelul) la scoala, atunci cand se organizeaza "ziua portilor deschise", veti avea ocazia sa vizitati scoala, clasele, grupurile sanitare, sa faceti cunostinta cu invatatoarele, vedeti care dintre ele va face o buna impresie inca de la prima vedere./interactiune.

probabil va fi nebunie si aglomeratie, dar merita sa faceti si aceasta incercare, de obicei instinctul de parinte nu te inseala.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...