Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

sfat medical, daca se poate


Recommended Posts

Judoka02, au fost analize specifice. :) nu, laboratoarele de analize nu interpreteaza analizele. :) nu e nimic de interpretat, nimic nu este in afara intervalelor de referinta, nici macar apropiate de vreo limita inf. sau sup. :)

 

carolinah, mai greu cu deplasarile dese sau pe perioade mai lungi de timp. Alex tb. sa vina cu mine obligatoriu. :)

 

CorinaDani, da, doar ca eu platesc totul. chiar sa scot 300-400 lei/saptamana pt. analize nu pot. :) le-am facut la lab. recomandat de dr. care a descoperit steatoza hepatica.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 15
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

exact (sau aproape) ce spuneam zilele trecute...

 

https://stirileprotv.ro/stiri/inspectorul-pro/pericolele-la-care-sunt-expusi-pacientii-in-clinicile-unde-isi-fac-analizele.html

 

pepco, nu poti face internare in spital (internare de o zi, ambulator sau cum ii zice), pentru a ti se face acolo analizele ?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

momentan nu mai am asigurare. :) pana rezolv, platesc (daca este obligatoriu).

 

CorinaDani, nu stiu ce sa zic de propunerea ta, nu mi s-a oferit niciodata ca solutie, nici cand aveam asigurare. :)

Mik, o simt inghetata doar cand imi este rau. in rest, nu, sensibilitatea si motricitatea sunt normale.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...