Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Copiii nevaccinati nu pot merge la scoala: de ce legea vaccinarii in Italia este corecta


Recommended Posts

  • Administrators

Copiii nevaccinati nu pot merge la scoala: de ce legea vaccinarii in Italia este corecta

 

Pentru că in Italia, rata de vaccinare devenise atat de joasă, ministerul sănătătii din Italia a introdus o lege care incearcă sa facă ordine si să responsabileze deciziile parintilor.  Astfel vaccinarea copiilor a devenit obligatorie în Italia.

Iată de ce in Italia - copiii nevaccinati nu pot merge la scoală si de credem că legea vaccinarii in Italia este corectă.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 3
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Zile populare

Cei mai activi membri în acest subiect

Zile populare

Vorbe goale! Din partea Romaniei, cel putin. Cand a trebuit sa fac ror-ul copilului meu, ca implinise varsta, nu era in stoc. Nici in prima luna, nici in adoua, in a treia l-am achizitionat si l-am facut la o clinica privata. Poate sa urle oricine la tv despre importanta vaccinarii, atat timp cat vaccinul efectiv lipseste din piata, e absolut degeaba.

 

Edit: am corectat cuvinte scrise gresit

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...