Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Pneumonie-alaptarea continua.


Recommended Posts

Buna ziua ..Din pacate trec Printr-o perioada destul de grea atat fizica cat si psihica descoperind de aproximativ o saptamana ca am pneumonie,ajugand cu temperatura in fiecare zi peste 39...Am un baietel de 2 luni hranit exclusiv la san..am refuzat spitalizarea neavand cu cine sa il las pe babi nu stiu din ce cauza nici macar nu sa deschis subiectul de a fii amandoi internati..Fac tratament de cateva zile cu antibiotic amoxacilina paracetamol pt febra,Ibuprofen pt dureri..Dar nici o schimbare temperatura continua sa creasca...credeti ca il poate afecta alaptarea cu ceva?o fac in continuare cu aprobarea medicului dar parca mi-e frica sa nu ii fac rau ...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 26
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Locuiesc in Germania ,momentan este singurul medic de aici de unde locuiesc,nu am masina Pt a Ma putea deplasa catre alt oras iar starea de sanatate nu-mi permite sa merg cu trenul..Nu va certati va rog am nevoie doar de niste sfaturi ..imi Este greu cand Ma vad neputincioasa in fata bebelusului si ajung sa trag de mine...mi sa spus sa continui Inca tratamentul care mi-a fost dat poate o sa Se vada o imbunatatire ...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Locuiesc in Germania ,momentan este singurul medic de aici de unde locuiesc,nu am masina Pt a Ma putea deplasa catre alt oras iar starea de sanatate nu-mi permite sa merg cu trenul..Nu va certati va rog am nevoie doar de niste sfaturi ..imi Este greu cand Ma vad neputincioasa in fata bebelusului si ajung sa trag de mine...mi sa spus sa continui Inca tratamentul care mi-a fost dat poate o sa Se vada o imbunatatire ...

 

 

Buna seara,

 

puteti suna la 116117, in Germania aveti la

acest telefon medici ce va pot sfatui / indruma la telefon. Prima data trebuie sa dati minimale informatii pentru ca e doar telefonistul ce va preia informatiile si apoi va suna inapoi un medic de garda.

 

Multa sanatate.

 

Cristina

 

ma puteti contacta in privat poate va pot ajuta si altfel.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Locuiesc in Germania ,momentan este singurul medic de aici de unde locuiesc,nu am masina Pt a Ma putea deplasa catre alt oras iar starea de sanatate nu-mi permite sa merg cu trenul..Nu va certati va rog am nevoie doar de niste sfaturi ..imi Este greu cand Ma vad neputincioasa in fata bebelusului si ajung sa trag de mine...mi sa spus sa continui Inca tratamentul care mi-a fost dat poate o sa Se vada o imbunatatire ...

 

 

Lisuu, imi pare rau :(.

Sanatate multa!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...