Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Pneumonie-alaptarea continua.


Recommended Posts

Viviana da ieri a ajuns mama mea,si am fost internata de urgenta bagata direct in sala de operatie mi Sau scos 5 L de apa din plaman...sper sa mearga lucrurile in directia buna si sa imi revin rapid am riscat prea mult...Multumesc mult de intrebare ,pana la  urma trebuie sa renunt Pt o perioada la alaptat..

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 26
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Oh, ai facut pleurezie!

Bine ca te-ai dus la spital.

De acum o sa te refaci incet, incet. Multa odihna. Ai trecut prin niste clipe inimaginabile.

 

Sanatate multa si iti tin pumnii ca totul sa mearga din ce in ce mai bine. [flo2]

 

O sa fie si bebe bine, chiar daca o perioada nu il alaptezi.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sunt linistita ca micutul a ramas pe maini bune a acceptat si sticla de lapte experienta mamei isi spune cuvantul :)) dar imi lipseste micutul atat de mult, nu am cuvinte sa explic...va multumesc mult pt cele transmise ,mergem inainte acuma stiu ca lucrurile vor merge catre bine ..e greu si durerile Sunt de nedescris am nevoie mai mereu de calmante cum Se goleste plamanul provoaca dureri groaznice...iar masca de oxigen e nelipsita..va multumesc ca vati luat din timpul vostru pt a vedea cum Sunt a contat foarte mult pt sufletul meu..

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara,Inca sunt internata ..ieri mi-a fost scos tubul de la plamani ,plamanul a inceput usor sa functioneze si sa primeasca aer .Apa sa eliminat iar bataile inimii incep sa revina la normal..organismul Inca e slabit  dar multumesc lui Dummezeu ca asa cu pasi inceti mergem spre bine.Multumesc,totul va fi bine :*

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...