Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Departamentul pentru cafea si afaceri sociale


Recommended Posts

Miha, aditie de os am facut. A fist mai complicat deoarece a avut legatura si cu sinusurile.

 

Rozatorul meu nu sforaie tot timpul (noaptea nu stiu deoarece doarme singur), dar cand sforaie, sforaie temeinic. Uneori viseaza si incepe sa latre in somn pana se trezeste....e tare amuzant.

Azi, daca tot am fost acasa, aveam in plan sa fac curatenie. Deoarece dr mi-a spus sa nu fac efort si sa evit sa ma aplec n-am mai dat cu aspiratorul ci am pus roomba la treaba. A fost distractie mare alergand si latrand la ea. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 809
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Marion, ma distrezi cu catelul sforaitor. Ma bucur  ca ai trecut usor cu implantul! Cum mai sunt copiii?

Roli, sa treaca repede perioada gri!

Rox,  spor la repetat la pian:))) Ce cantati? La noi am renuntat la concursul la Moscova... nu le era deloc mintea la preagtit serios...Din pacate nu cred ca mai are rost sa continuam asa...

Voiam sa mai scriu ceva pt Ioana, dar nu imi amintesc si pace :)))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Marion, ma distrezi cu catelul sforaitor. Ma bucur ca ai trecut usor cu implantul! Cum mai sunt copiii? Roli, sa treaca repede perioada gri! Rox, spor la repetat la pian:))) Ce cantati? La noi am renuntat la concursul la Moscova... nu le era deloc mintea la preagtit serios...Din pacate nu cred ca mai are rost sa continuam asa... Voiam sa mai scriu ceva pt Ioana, dar nu imi amintesc si pace :)))

 

Daca vrei sa ma intrebi ce face Patri la pian, iti zic eu ca bate la clape ca la fasolea uscata. Canta Sailor Moon si ceva cu un magic dragon. ;)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

am cumparat o lenjerie de pat din asta satinata...lucioasa ca din matase. e superba dar belea mare cu lenjeria asta, trebuie sa ai mani/ pedi ...calciie perfect facute ca se agata si se aude nu poti pune nici o patura peste cearceaf ca aluneca e perna treb sa tii bine toata noaptea daca vrei sa o ai sub cap. nu stiu daca sa o tin, sau sa o dau...e tare frumoasa.post-12506-0-36553000-1554327343_thumb.png

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...