Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Departamentul pentru cafea si afaceri sociale


Recommended Posts

  • Răspunsuri 809
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

miha  [flo2]   [pup]  el pare bine,dar si ultimele 2 dati era vioi,totu' ok,dar la analize mai rau...la ecograf mi-a zis dr ca va muri de ciroza  [:(]  dar,optimist,mi-a zis ca nu neaparat curand...trebuia sa le repet la 3,4 luni,dar n-am mai ajuns in orasul vecin.cumva am si refuzat s-aud ca e rau sau mai rau..dar voi merge curand sa le repetam.sper ca e mai bine pisi meu iubit...eu am facut si fac totul.e iubirea vietii mele,asa-i zic zilnic  [mata]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

miha [flo2] [pup] el pare bine,dar si ultimele 2 dati era vioi,totu' ok,dar la analize mai rau...la ecograf mi-a zis dr ca va muri de ciroza [:(] dar,optimist,mi-a zis ca nu neaparat curand...trebuia sa le repet la 3,4 luni,dar n-am mai ajuns in orasul vecin.cumva am si refuzat s-aud ca e rau sau mai rau..dar voi merge curand sa le repetam.sper ca e mai bine pisi meu iubit...eu am facut si fac totul.e iubirea vietii mele,asa-i zic zilnic [mata]

 

[flo2]  sa fie bine! 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu am putut purta niciodată pantofi cu toc înalt. Așa ca trebuie sa reevaluez de fiecare data. Și nu Pt ca nu am încercat :((. 

 

Dar Anja mi-ai dat o idee. Poate nu e buna, zi ce crezi. Dacă as lua sandale rosii, cu o poșeta roșie, ceva bijuterii rosii (n-am dar caut) ar pune rochia altfel in valoare? 

Dar un model de sandale pus de mine saude fete. 

mai pune o data poza cu rochia...si ma dau iar cu parerea

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 Asa ca de voie-de nevoie am trecut la tocuri joase si modele nu tocmai finute/elegante, ca sa pot rezista o zi la birou. Nu-mi place cum arat cu aceste incaltari, dar nu am ce face, cu ceva trebuie sa ma incalt...si nici nu îmi pot comanda de pe net, musai trebuie sa probez incaltarile.

Pai la birou nici eu nu port tocuri...deloc...Sunt de acord cu tine, nu as rezista! Insa la sindrofii/evenimente trebuie toc... si cateva ore rezist..

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Pai la birou nici eu nu port tocuri...deloc...Sunt de acord cu tine, nu as rezista! Insa la sindrofii/evenimente trebuie toc... si cateva ore rezist..

 

eu port doar tocuri la birou. Am mai zis eu pe aici de pantofii anna cori, care sunt mega extra comozi. De exemplu am asa vreo 4-5 perechi, diferite culori: https://www.annacori.com/ro/pantofi-dama-eleganti-4117-vitello-fard sau asa: https://www.annacori.com/ro/pantofi-eleganti-4072-lac-carne

Fac targurile internationale in ei, cu stat la stand 8-9 ore, zici ca nici nu ii am in picioare.

 

dar recunosc ca-s ciudata :). Dupa concedii in tenisi/adidasi abia astept sa imi pun tocuri :))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...