Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Departamentul pentru cafea si afaceri sociale


Recommended Posts

Seara buna!

 

Tocmai am ajuns acasa de la party, sefului nostru i s-au umplut ochii de lacrimi si a dat putin la soricei...in iunie ne parasește, pleaca sa lucreze pt guvern, pt cei care implementeaza sanatatea electronică. Suna ciudat, dar nu stiu sa traduc altfel si prea bine nu știu cu ce se ocupa. 

 

In alta ordine de idei la noi la job e nasol, tot mai nasol...daca pana luni nu ne dau mărirea de salar pe care o cere sindicatul, intrăm in grevă, grevă care nu se poate face decât prin munca. Situatia cu personalul e tot mai critica, inca nu știm dacă primim concedii vara, e primul an cand așa târziu nu ne-am facut niciun plan de concediu, mai ales ca il luam din 15 iunie. Nici nu pot sa mai spun ca deja sunt epuizată de gânduri si îngrijorare. 

 

Măcar la party a fost fain, am râs și ne-am distrat. 

 

Silvia e in vacanță săptămâna viitoare, vineri dimineata devreme plecăm spre Åre. Abia astept! 

 

weekend frumos!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 809
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Cand am ajuns aseara acasa aveam temperatura 38.5  [batcap] . Oribil a fost pe drum... acum ma simt de parca a trecut un buldozer peste mine, ma doftoricesc dar tot am febra.

 

Mianna, sunt curse directe Tarom Bucuresti - Tg Mures. Bine, au program imposibil, si daca stai doar doua zile, de ex., nu te ajuta.

 

Miha, cred ca ziceai de dosarul electronic de sanatate, cel putin asa il numesc aici.

 

Ma duc sa bolesc.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Mianna, sunt curse directe Tarom Bucuresti - Tg Mures. Bine, au program imposibil, si daca stai doar doua zile, de ex., nu te ajuta.

 

m-ai facut sa ma uit, dar nu gasesc - credeam ca le-au reintrodus

 

pe vremuri da, asa mergeam - ajungeam miercuri seara pe la 11, si plecam vineri dimineata la 6. restul zborurilor nu se potriveau, ca n-aveam treaba decat o zi, nu puteam sta mai mult de doua nopti.

 

oricum de cativa ani m-am obisnuit asa, si am ocazia sa-mi petrec cateva ore cu prietena mea din Cluj.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata! Sa ma plang si eu...

Ca si Daniela, sunt lovita de tractor...Am tras de mine toata saptamana...Ieri am avut 4 interviuri, cu febra... aseara am cedat...ma dor muschii, capul, in gat, dormitez intr-una.

Sunt efectiv epuizata... Fac munca a 8 oameni... pe langa stresul cu bataliile politice si vorbitul public, si deciziile ...Am senzatia ca ora de ora conduc o masina cu viteza maxima care se izbeste in zid..si apoi de la capat..

Sper sa se mai linisreasca de la 1 iunie. Mi-am gasit 4 managers care incep in Mai resp Iunie...Si poate inca unul, daca trece si ultimul test...

Sapt viitoare, mai am luni 4 inteviuri, si planuiesc sa lucrez de acasa joi, apoi plecam la Roma... Sper sa ma odihnesc

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sănătate multă tuturor! 

 

Si eu am o minivacanța de Paști, mergem in Åre de vineri pana luni. A fost dorinta mea de ziua mea, sa petrec împreuna cu toată familia. O sa mergem la Spa, o sa ne plimbam in zăpada, vreau sa ma urc sus pe pârtie sa văd de acolo lacul și zona, am văzut poze făcute de Diana și e așa de frumos! Poate apucam sa ajungem și la o cascada. Și vom mânca bine :). 

 

Diana vine pe 27 Aprilie acasa, câteva săptămâni pana pleacă sa lucreze la TUI. Încă nu a primit locația. Vrea sa meargă și in Ro între timp. 

 

Weekend frumos din nou va doresc! 

 

Eu aștept sa plec acasa de la job :). 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...