Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Departamentul pentru cafea si afaceri sociale


Recommended Posts

Fleur, ma bucur ca vine caldura si la voi, stiu, incet, incet...

Rox, frumoasa si talentala pianista!

Laura, felicitari Biancai pt locul 1 la dans! Cand va fi nunta sorellei?

La costume, am avut si eu bazdac :)) Nu imi plac costumele alea standard, de le poarta de ex, sotu' meu... Mi se par groaznice, mai ales la adolescenti. Asa ca am incercat sa facem o  tinuta mai tinereasca, si imi place cum a iesit. Eu am luat aseara de pe net si pantofii, si curelele si papioanele. La pantofi, avem 2 variante, sa vedem care le sta mai bine.Camasi, a zis mama ca le ia ea din Ro, ca cica le-a cumparat butoni din aur, cadou de ziua lor. Baietii nici nu vor sa auda, dar de, te pui cu bunica... Cand isi pune ceva in cap.....

Iar noi am vazut aici niste camasi tare faine, asa ca nu stiu daca sa le iau de aici sau sa merg pe mana mamei....Cand vine tot outfitul ii imbrac si va pun poze.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 809
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Laura, felicitari Biancai pt locul 1 de la dans! 

Roxana, foarte frumos canta Eva la pian! Bravo, tot asa! 

 

Anja, cu camasile ai putea sa iei si tu un rand, pt orice eventualitate, daca nu-ti vor placea cele luate de mama ta din Ro... Desi nici asa nu va fi simplu, te pui cu bunica? :)))

Ma gandeam ca oricum camasi le vor mai trebui in timp, si daca nu sunt prea scumpe (ceva special) nu strica sa le ai.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ziua buna! 

 

Laura felicitări Biancăi! Mi-ar placea sa o văd zâmbind in poze, e așa serioasă de fiecare data :). 

 

Rox bravo Evei! 

 

Anja când e balul la voi? La noi e in 4 Iunie. Eu vin din Ro in 3, a trebuit sa îmi modific planificarea Pt asta :). La noi se cere sa fie părinți care sa aibă grija de împrejurimi, sa nu facă copiii prostii (profesorii au grija de ei in sala dar nu pot si pe afara), așa ca ne-am înscris și noi si sa ii luam când se termina. La ora 23 :). 

Inainte de bal e mingel cu părinții si copiii :). 

 

Eu mai am de luat pantofi. Încă nu s-a hotarat ce culoare, ce model, cât de înalt toc (nu ar vrea deloc, i se pare ca arată caraghios dar la rochia aia nu merge fără toc...Posetuta nu vrea fata, așa ca nu mai insist. 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

Laura felicitări Biancăi! Mi-ar placea sa o văd zâmbind in poze, e așa serioasă de fiecare data :). 

 

 

 

Multumim!  Da, stiu , si pe mine ma exaspereaza. Ea nu vrea sa fie fotografiata, cand totusi o conving sa stea, pune fatza aia de morga. (In poza de dupa concurs era si ofticata pt ca au luat locul I, dar nu si marele trofeu al concursului. Cu greu am convins-o sa accepte ca a fost concurs de dans, nu de majorete si a fost normal ca un club care a venit cu multi copii si mai multe dansuri in concurs sa ia marele trofeu. Ma bucur ca e ambitioasa si vrea mult de la ea , dar e tare greu sa manageriez nervii cand nu ii iese fix cum vroia ea) 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Servus pinguini

 

Am avut un weekend plin, dar fain. Vineri a fost asa de frumos: trupa e din USA, infiintata in 2006; au inceput cu o trupa, acum au 6..au show-uri simultan in toata lumea..au si orchestra..au facut si putina propaganda anti-China...dansatorii sunt chinezi, dar au studiat in State...merita vazut, vom merge si la anul.

Ieri a fost ziua mamei, i-am trimis flori sambata seara si am stat pana la miezul noptii la ei, ca sa-i urez la multi ani  [il] 

Am avut si musafiri, nu mai dadeau sa plece..inca mai vorbesc despre Romania, le-a placut tare mult...am stabilit sa mergem si in Delta cu ei, sa vedem insa cand...vremea insa asa de urata, cand ne-am trezit, am dat de zapada in gradina...apoi a plouat...azi e soare si 15°.

 

Zilele astea tot alerg: azi la pedichiura, maine seara merg cu Marcia la un restaurant coreean (Marco e la un curs pana joi), miiercuri duc bagajul ei la aeroport, joi merg cu ea si stau pana decoleaza..pe seara merg la manichiura si apoi ducem bagajele noastre la aeroport...vineri la 5 plecam de-acasa, la 7 decolam.

 

Nu-mi vine sa cred ca mai am doar 2 zile de munca si vine vacanta  [pk]  [pk]  [pk] de Pastele ortodox e ziua lui Marco  [:)] il sarbatorim in Cartagena, am rezervat masa la restaurant.

 

Daca nu ne mai auzim, sa aveti un Paste fericit !

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...