Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Departamentul pentru cafea si afaceri sociale


Recommended Posts

  • Răspunsuri 809
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Fleurdelise, pe 27 Apr 2019 - 02:24, a spus:

 

Eu nu fac nici o pregatire de Paste anul asta, nu suntem acasa ( dar nici in vacanta). S au schimbat multe la noi, dupa principiul " tot raul spre bine", sper...

Sa fie bine, o schimbare de care sa va bucurati pana la urma! [pup]

 

Sper ca ati avut sarbatori odihnitoare si linistite. Eu m-am apucat sa mananc de dimineata vreo 3 ardei extra-iuti la otet dupa care m-am mai culcat... si m-am ales cu niste usturimi de stomac, dar in rest totul e ok [:)]

 

Au trecut cam doua saptamani de cand am deschis magazinul, au fost extra obositoare (in sfarsit am aflat si eu cum e cu job si sa nu ai timp - e groaznic [:D]) insa am si cunoscut multa lume, multi oameni de calitate ne-au calcat pragul, chiar am primit invitatii de Paste / la gratar, etc de la cateva persoane cu care am interactionat. Am fost placut suprinsa, multi ne-au urat succes si, nu stiu, a fost un aer prietenos si relaxat de la inceput. Deja avem clienti ce au revenit de 4-5 ori [:)]

Legat de bani, suntem deja pe profit (adica am achitat marfa / chirie / angajat - pe care inca il cautam); deci pare ok. Sper sa se mentina trendul [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hristos a inviat! Paste fericit tuturor!

 

Rall, succes in continuare. Ce magazin ai, in ce domeniu de activitate, in ce oras?

 

Fleurdellise, va doresc ca schimbarea sa fie de bun augur!

 

Viviana, la ce biserica ati mers? Chiar sun curioasa... In ultimii ani am mers la inviere, aici in Buuresti la biserici diferite an de an.... 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ați auzit de Camino de Santiago? Am o colega de serviciu care e acum acolo, vrea sa facă toți cei 800 de km. Are 36 de zile la dispoziție, atât e valabil ”pașaportul” ce îl primește la început. A trecut azi ziua a 4-a. Face între 20-30 km pe zi, in prima zi a făcut peste 50 km. Dar când are de urcat și coborât, nu poate face mai mult de 30 km. 

 

http://santiago-compostela.net/

 

Nu auzisem de asta pana acum. Ea scrie pe fb la sfârșitul fiecărei zile, scrie in engleză. Din păcate numai prietenii ei pot vedea. 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hristos a inviat! Paste fericit tuturor!

 

Rall, succes in continuare. Ce magazin ai, in ce domeniu de activitate, in ce oras?

 

Fleurdellise, va doresc ca schimbarea sa fie de bun augur!

 

Viviana, la ce biserica ati mers? Chiar sun curioasa... In ultimii ani am mers la inviere, aici in Buuresti la biserici diferite an de an.... 

Noi de ani de zile mergem la Mavrogheni. Ne plac foarte mult preotii de acolo, sunt de o decenta uluitoare, fac multe pentru comunitate...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...