Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Departamentul pentru cafea si afaceri sociale


Recommended Posts

  • Răspunsuri 809
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna dimineata  [:)]

 

Fleur  [flo2]  sa fie o schimbare-n bine!

 

daniela  [floare3]  pisini meu e singurel de miercurea trecuta... [tv]  maine ma duc acasa...si recuperam joaca si iubire zilnic dar a fost cineva zilnic la el.eu dorm singurica,fara pisini,ca n -as dormi deloc  [:D] cat a fost mic,a dormit cu mine cateva luni,in spatele meu  [il]

 

O zi frumoasa!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ziua buna si Hristos a inviat!

 

Gata huzureala, inpoai la munca si eu ! E chiar fain sa nu te trezesti la 6:30. Noi am fost la ai mei de Paste, de joi pana luni. Am reusit sa ne adunam toate fetele acasa, am facut noi ce facea mama in fiecare an (ea ne-a ajutat cu indicatii). A fost .. ca in copilarie (inclusiv micile certuri si vorbele aruncate intre noi, surorile). Mama e mai bine, fizic. Merge mult bine, doar putin mai trebuie sprijinita, pt siguranta, mana stanga insa nu o poate folosi deloc, dar se simte destul de bine. Saptamana viitoare merge una din surorile mele cu rezultatele la RMN si la analizele de sange la oncolgul din Iasi ce i-a prescris tratamentul sa vedem ce parere are, ce urmeaza. 

 

Vremea a tinut cu noi, a fost soare si frumos. Copiii mei foarte cooperanti si intelegatori (inclusiv au stat la 2 poze cu bunicii), fara fitze si figuri, chiar daca s-au plictisit ca nu prea aveau ce face la ai mei. Am vopsit impreuna ouale, am iesit intr-o dupa-amiaza la pescuit in paraul de langa casa, au si prins un pestisor mic. Rares a fost f simpatic, cand am ajuns s-a asezat sa se dea in scraciobul ce e  pus de tata in curte de cand erau f f mici. Dupa 2 balansari a intrebat : "asta a fost mereu asa aproape de pamant!?" 

 

 Sambata am reusit sa ne intalnim o parte din fostii colegi de clasa din liceu, a fost super placut. Am revazut oameni pe care nu ii vazusem de 22 de ani, am aflat noutati, povesti de viata. Super fain a fost! Nu ne dadeam dusi, am stat cam 5 ore.  

De luni cand ne-am intors acasa insa tot ploua. Gradina e verde (de buruiana si iarba crescuta) , copacii plini de flori, a inflorit si liliacul. E cam frumos [:)]

 

Roxana, sa va fie de bine vacanta! V-ati intors cu bateriile incarcate pentru urmatoarele 2 luni de foc. 

 

Fleur, sper ca toate schimbarile sunt in bine [pup] 

 

aminna, frumoasa si relaxanta pare si vacanta ta. 

 

viviana, cum iti sunt ochii? Esti ok? Sanatate multa prietenului vostru! Nu stiam de bacateria asta. Sper sa nu fie probleme. Silvia a scapat de otita? 

 

daniela, am vazut ceva poze cu pudra de zapada pe munti, poate totusi nu e asa rece zilele astea.  Spor la treburi!  Si eu am un motan care vine in dormitor si zgreaptana cu ghearele in covorasul de langa pat, asta e modul lui de a ma trezi sa ii deschid usa sa iasa fara. M-am obisnuit insa sa adorm imediat la loc. 

 

Mihaela, cu siguranta ce face colega ta nu e pt oricine! Cred ca e interesant, dar si epuizant. Oricum, mare curaj sa plece asa singura. 

 

Velvet, ce mai faci? Cum mai esti?

 

rall, felicitari! Ma bucur mult pt tine si iti tin pumnii sa mearga asa in continuare! 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Azi îmi vine fata mare acasa. Și-a umplut mașina ieri, a curățat casa in care a locuit (tare mult mi-a plăcut!) și are 8 ore de condus pana in port de unde ia vaporul. Ajunge la miezul nopții. O sa o am doua săptămâni acasa :).

 Sâmbăta merge la concert la Swedish House Mafia și îmi amintesc acum 7 ani, a fost la primul ei concert in Stockholm. La aceiași :). Câte emoții am avut! 

Iar in 15 mai pleacă in Cipru, pana in Octombrie!  Are o grămada de rezolvat, inclusiv ce face cu mașina. Încă nu știm, avem trei mașini acum :). Dar nu o poate vinde, la iarna vrea din nou sus in Åre, are nevoie de mașina atunci. 

 

Silvia continua cu testele naționale. Mai are doua la Științe Sociale și doua la mate, săptămânile ce vin. O luna pana la banchet. 

Emoții de final. Se termina o etapa, începe alta... 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...