Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Departamentul pentru cafea si afaceri sociale


Recommended Posts

Buna ziua si Hristos a inviat!

Bine v-am regasit.

 

am citit cum ati petrecut si ma bucur ca sunteti bine. Noi am fost la nasa noastra si la parinti/socri la tara. Am dat o tura si pe la manastirile din zona. 

A fost prea scurta vacanta!

Astazi am fost la pasapoarte cu fetele. Mica a trebuit pozata de vreo 15 ori ca nu voia sa stea. intr-un final a iesit si o poza buna. 

 

Miha, cred ca traseul pe care il face colega ta e cel din Terapia (David Lodge). Sper sa reuseasca ce si-a propus. Sa te bucuri de perioada cat o ai pe Diana acasa si mult succes Silviei!

 

Lauranico, sper ca Mihai e bine [flo2]

 

Fleur, sa va fie de bine schimbarea si sa atraga dupa sine numai lucruri bune. 

 

Rall, succes cu magazinul! daca ajung in zona (fetele vor la concertul Radio Zu) te caut [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 809
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Da, Diana a făcut multe schimbări de un an încoace. Zilele trecute am trecut pe strada unde a locuit și mi-am adus aminte cât de rău se simțea pe vremea asta...și cât de Ok e acum. 

 

Silvi, a trebuit sa googalesc sa înțeleg ce vrei sa spui cu Terapia :)). Nu știu, nu am auzit de carte, nu am citit-o. 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Laura, poza cu copiii pe scrânciob mi-a plăcut extrem de tare  [il].  Și ce mare e Rareș acum! Referitor la pisică, a noastră e o sclifosită, n-ai zice că am cules-o de pe stradă. Ea dimineața se plictisește că noi dormim și începe să se ”plângă” (miorlăie pe diferite intonații, până o bagă cineva în seamă). Sănătate multă mamei tale!

 

Miha, felicitări Dianei pentru progrese! Referitor la leagăn, la bună-mea în zonă se zice ”hintă”, din maghiară :)

 

Velvet, recuperare frumoasă cu pisoiul. A noastră ne ceartă când ne întoarcem de pe drumuri :).

 

Viviana, n-am vrut să stric farmecul ”Prințesului” :), dar îmi aduceam aminte că am mâncat acolo acum 1000 de ani și parcă nu se chema așa.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna,

 

gata si minivacanta mea.....nu prea am chef de munca. Imi place ca muncim si maine si apoi week-end. Sper sa fie frumos sa iesim la plimbare.

 

Mihai este bine acum, i-a disparut roseala. A fost exact cum am citit, intai pe fata, apoi a coborat pe corp.

 

Laura, foarte frumos ati petrecut! Mi-am adus aminte de perioada cand mergeam la bunici.

 

Mihaela, sa te bucuri de timpul petrecut cu Diana! Bafta Silviei!

Marti va incepe si Mihai evaluarile, la Ramona vin tezele.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia]

 

Laura  [pup]  sunt putin trista,au plecat sora mea,copiii acum 15 min.ne mai vedem.la vara.mai stau putin si eu la ai mei,mancam si plec...desi ma simt cam rau.sper sa fie drumu'ok sa conduc .inca am.emotii de f data cand ma urc la volan .mai multe inainte.ce baiat frumos ai!  [clo]  si fetita,dar baiatu e in.prim plan acum  [:)]

 

daniela  [flo2]  si pisini meu ma cearta la inceput.mai mult,mai putin,in functie de cat timp il.las singurel  [alcool]

 

Si eu vreau la Printesul asta  [:D]

 

Va pup.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

velvet, drum bun! Cati km  ai de mers? 

 

Mult succes copiilor ce au teste si evaluari in perioada asta! Ai mei vor avea ambele teze in aceeasi saptamana. Ieri si-au facut temele scrise si s-au apucat cica de citit la romana , de recapitulat partea de literatura. Azi au fost asa de obositit dupa ziua de ieri, incat m-au anutat ca pleaca la film cu copiii din vecini. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...