Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Departamentul pentru cafea si afaceri sociale


Recommended Posts

  • Răspunsuri 809
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

 

 La ce club este Ramona?

 

La Clubul Scolar Sportiv nr 5.  Ar fi trebuit sa fie 1 conform sectorului, dar un fost profesor de ed fizica din scoala noastra in colaborare cu cei de la sectorul 5 tin antrenamentele in sala noastra de sport. Asa ca ne convine ca nu facem mult pe drum ( max 5 minute).

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La Clubul Scolar Sportiv nr 5.  Ar fi trebuit sa fie 1 conform sectorului, dar un fost profesor de ed fizica din scoala noastra in colaborare cu cei de la sectorul 5 tin antrenamentele in sala noastra de sport. Asa ca ne convine ca nu facem mult pe drum ( max 5 minute).

Ooo, conteaza al naibii de mult drumul pana la locul faptei - deci cu cat mai aproape cu atat mai bine.

Ii stiu pe cei de la CSS 5, au multi copii si la atletism, ne mai intersectam cu ei.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Servus pinguini

 

Ce nu-mi place ziua de luni  [zirea]

 

Fleur, pot sa zic: prietena ei a postat un mesaj aiurea pe instagram si i-a dat si unfollow..Marcia a zis ca putea vorbi cu ea direct, nu tb sa faca gestul asta...nu o deranjeaza faptul ca i-a dat unfollow, ci modul cum a procedat..si cand a intrebat-o de ce, i-a spus ca un hacker a facut asta...parca Marcia e picata din luna..numai ei ii daduse unfollow, celelalte prietene erau acolo...iar sora ei a facut la fel...in fine, Marcia nu mai vrea o asemenea prietena...m-am si speriat cand am auzit-o cum plangea si se intreba de ce...dar la urma a zis ca astfel de situatii te intaresc...a 2a zi era bine dispusa si mi-a spus ca se simte usurata. 

Pe mine m-a deranjat putin faptul ca 2 ani de zile a mancat la noi la pranz, iar ea nu a invitat-o pe Marcia niciodata la masa la pranz sau cand era singura in weekend. Sau sa-mi zica multumesc, nici vorba. 

In fine, timpul le va aranja pe toate. Eu i-am spus Marciei sa clarifice situatia face to face si nu prin scris. Si sa-i fie ei bine.

 

Joia trecuta, daca tot am stat acasa, am facut curat si in dulapul de haine. Cu ocazia asta am facut si bagajul pt Columbia  [:D] nu port haine de vara acum, asa ca e ok...mai am de pus doar maruntisuri...tare greu sa alegi cand ai asa multe...sunt sigura ca nu le voi folosi pe toate, dar mai bine sa fie, decat sa nu fie.

 

Si mi-am mai comandat diverse pt bucatarie; printre si un set de farfurii pt 12 persoane (am un set din 1997, am venit cu el din Romania...e inca bun, dar m-am plictisit de el).

 

Mai tarziu tb sa-l recuperez pe Marco de la aeroport; dupa-masa l-am programat la medic, il doare capul rau.

 

Cam atat de pe frontul de vest.

 

Sa aveti o saptamana faina. 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...