Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Termen expirat


Recommended Posts

  • Răspunsuri 119
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Pai Pepco, daca ai intolerante sau alergii, nu e vina produsului, si proaspat sau bio sau trio daca vrei tot iti provoaca reactia.

 

n-aveam nimic atunci, nici intolerante, nici alergii. Salmonella a fost, dupa parerea medicului de familie. o experienta cumplita. nici o lingurita de apa nu puteam retine in organism.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si parca esti mama...

 Mai, frate, de ce mancati ce stiti sigur ca va face rau??!

 

eu nu stiu sigur, sunt in experimentari continue.

 

chiar le invidiez pe cele care au spus la acest subiect ca pot consuma fara probleme alimente expirate, ba chiar si medicamente expirate.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu eram alergică când eram copil, la multe chestii. Dar mi-au trecut cu timpul. Acum nu am nicio alergie, de pe la 10 ani nu mai am. Intoleranțe nu am avut niciodată. 

 

Medicamentele expirate nu erau de ani de zile expirate. Așa poate o luna, doua. Nu secintampla des, nu iau medicamente decât ocazional. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

da' pt. ca am zis ca orezul o sa atenueze problema. numai bine azi mi-am adus aminte ca mi-a fost rau si de la orez de post, adica numai cu legume. incet, incet, ajung sa-mi fie rau din orice. :(

Ma gandeam ca daca  tot iti este asa de rau si nu ti se gaseste tratamentul adecvat, poate ar fi o idee sa  te vada si un psihiatru.

Gastrita, ficat suprasolicitat ...- semne de stress.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...