Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

EU Yes la vot. Multumesc ca ai iesit si tu!


Recommended Posts

 

 

Pai asa ar si trebui... efectiv o curatenie in toata politica romaneasca. Cine are dosare, condamnari - out. Din orice partid ar fi.

Cine are condamnari, da, dar se poate pune in miscare si o manipulare a acestor procese, cum s-a incercat cu Kovesi si atunci se ajunge in aceeasi mocirla. Cred ca solutia este investitia in societatea civila, in educarea si infoemarea ei, devenind astfel mai vigilenta si o masura buna a core titudinii si a competentei

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 290
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Si mai ales, dar mai ales, confiscate toate averile obtinute fraudulos si repuse la locul lor. Romania  nu este o tara saraca ci este o tara furata.

Asta astept si imi doresc. 

exact! din pacate educatia hotiei are loc in famillia romana avand exemplul celor care ii conduc. putini oameni inteleg ca a fura si a minti inseamna sa te furi si sa te minti pe tine insuti iar romania este o tara care chiar ca le are pe toate dar care este furata. 

 

niciodata nu am inteles de ce anaf-ul nu se ocupa de recuperarea banilor furati ! or fi legile proaste?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Capul lui Dragnea nu e suficient, ei sunt balaurul cu 7 capete, pe fraier l-au impins in fata, ca tot era orbit de mirajul atotputerniciei, si prost si lacom, dar eu ma gandesc la cei din spatele lui, care nu pica, stau in umbra ca crocodilii si asteapta...

Cei care l-au alimentat si sustinut, care au planuri marete in continuare pentru propriile ograzi...

da, dar atunci cand cade un cap realizeaza si celelalte capete ca pot cadea si ele.  traim in timpul  in care informatia nu mai poate fi ascunsa , exista facebook, presa online, acest forum , exista mai multe surse de unde poti alege si intelege.  

 

iar dragnea a promis amnistite hotilor din banul public si niciun prim ministru nu a acceptat asta.  pana la urma floarea de prim minstru are putina constiinta in ea.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ma bucur ca Dragnea a fost condamnat, chiar dacă așa cu frica, in ziua in care s-a constatat ca a pierdut și in alegeri. 

 

Totuși am o strângere de inima...PNL? Cu Orban? Parca nu îmi suna a bine. Sper sa iasă lumea la fel de masiv și anul viitor și sa se mai schimbe constelațiile. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

PNL-ul e cam o adunătura de foști PSD-isti.

 

Normal ca știu ca e vorba de europarlamentare, e doar o extrapolare Pt alegerile parlamentare. 

 

Tare as vrea sa ma insel, dar nu prea am încredere in ei. 

Nu sunt o adunatura de fosti PSD-isti, sunt o combinatie cu fostul PDL.

 

Dar in rest si eu sunt sceptica pentru parlamentare.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...