Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ce gatim astazi?Cap.103


Recommended Posts

Astazi chinezarii ...ieir am copt niste vinete dar abia azi am reusit s ale curat si sa le pun la scurs...cumva trebuie s afac astazi maioneza sa le fac cit de tirziu s anu mai stea inca o zi prin frigider.

 

Miine pizza cumparata, joi nu stiu exact ca nu am timp insa vineri as vrea niste ules(cartofi rasi cu cirnati la cuptor si pire de mere).

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 818
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Maine facem shrimp ceviche, pastrama de oaie si must productie proprie .

Ah michelle...ce festin la voi!!!! [pofticios] [pofticios]

 

Ieri am avut pozza cumparata, astazi niste carne d evita taiata fisii foarte subtiri , cu pastai si cev aceapa, alaturi am sa fac niste paste spirale si o salata amestecata(divere ...ierburi [flirty]).

 

Miine nu am timp sa gatesc, mai am niste cirnati specifici pentru oktoberfest(weißwurst), eu as vrea niste spaghetti cu ton...vedem noi ce iese ...pentru duminica am s afac macrou prajit cu mamaliga si hrean, iar luni un pui la cuptor cred.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ah michelle...ce festin la voi!!!! [pofticios] [pofticios]

 

Miine nu am timp sa gatesc, mai am niste cirnati specifici pentru oktoberfest(weißwurst), eu as vrea niste spaghetti cu ton...vedem noi ce iese ...pentru duminica am s afac macrou prajit cu mamaliga si hrean, iar luni un pui la cuptor cred.

 

abia astept...trebuie sa nu uit sa cumpar astazi chips ca altfel fac drum miine numai pt astia.

 

sotul meu isi aminteste cu placere de cirnatii Oktoberfest de pe la voi. cand stateam in LA gaseam ceva un pic asemanator la un magazin nemtescc...pe aici nu avem 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

A fost weekend, asa ca am gatit :-)

Sambata am facut o tocanita de pui, am facut jumi-juma, o parte cu smantana si paste, o parte cu mazare.

Am facut o ciorba cu de toate, cu multa carne de porc.

O varza scazuta cu bacon (portie mica, de incercare :))

Duminica dimineata am facut pastrav pane, dovlecel pane si conopida pane :-) Niste cartofi cu patrunjel si salata de varza.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...