Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

Michelle, sunt dragute costumele. Si eu am fustita din aia neagra.

Ati observat cat de "imbracate" sunt costumele de baie in America de N?

Si acum rad cand imi amintesc cand am fost in Iasi la piscina acum 4 ani. Aveam fustita aia si partea de sus stil maieu. Cum am intrat in apa a venit repede nenea ingrijitorul sa mi transmita sa ies ca n-am voie imbracata in piscina. Ca asa i-a zis seful. Si ia si explica-i ca exista si costume de baie mai imbracate si asta purtam eu.

 

Nici in Franta nu ai avea voie si ai putea tu sa explici ce vrei :).

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 700
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Nici in Franta nu ai avea voie si ai putea tu sa explici ce vrei :).

Mcoca, nu stiu daca mi-ai inteles exact mesajul. Eu purtam costum de baie, nu fusta si maieu. Slipul are acea fustita atasata deasupra.

Stii, poate unele persoane nu vor sa si expuna corpul (in cazul meu suncile), poate considera ca e dizgratios si din respect pentru ceilalti nu o fac. Alte persoane poate sunt mai pudice de felul lor. Avem si noi dreptul sa facem baie in piscina nu doar purtatoarele de bikini (sau monokini, alea fara sutien?)

Ce sa mai zicem de doamnele musulmane, bogat reprezentate in Franta dealtfel. O sa pun o imagine cu costumele lor de baie daca g gasesc. Lor le interzice religia sa isi expuna corpul. Nici ele nu au voie la piscina in Franta? Halal! (daca e asa)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ahh, daca ar fi doar emailurile... Am si mtg pana seara tarziu... Prezentari, ganduri, strategii, solutii, alternative. Ma scol in cap cu lucrurile pe care le-am uitat sa le fac peste seara.

Ce se intampla...va dati seama ca nu ma verifica nimeni, este munca mea, este echipa mea... V-am zis ca facem restructurari masive, toata saptamana am muncit  sa vedem cati oameni au ramas fada job, pe cei pe care ii putem salva, pe unde se potrivesc si li se potriveste pozitia. 600 de oameni, am reusit sa reducem la 250. Totul este contra timp. Procesul este foarte dificil si laborios. As putea sa scriu pagini intregi.

Deci daca nu raspund la email, unii oameni raman fara job, altii nu isi primesc contractele, sindicatele ne dau in judecata, noi nu putem sa ne facem treaba...

Vrem sa incheiem o data toata zapaceala asta, si sa ne apucam de traeaba :)))

Nu sunt numai eu asa, toti la nivelul meu si sefii nostri sunt la fel. V-am zis ca ne-au adus psiholog?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mcoca, nu stiu daca mi-ai inteles exact mesajul. Eu purtam costum de baie, nu fusta si maieu. Slipul are acea fustita atasata deasupra.

Stii, poate unele persoane nu vor sa si expuna corpul (in cazul meu suncile), poate considera ca e dizgratios si din respect pentru ceilalti nu o fac. Alte persoane poate sunt mai pudice de felul lor. Avem si noi dreptul sa facem baie in piscina nu doar purtatoarele de bikini (sau monokini, alea fara sutien?)

Ce sa mai zicem de doamnele musulmane, bogat reprezentate in Franta dealtfel. O sa pun o imagine cu costumele lor de baie daca g gasesc. Lor le interzice religia sa isi expuna corpul. Nici ele nu au voie la piscina in Franta? Halal! (daca e asa)

 

Da stiu despre ce costume de baie e vorba, nu e voie. Nu e voie nici cu short la baieti, cu budigai in aia.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

anja [flo2]  da,am mai condus.si singurica ...imi place! astept sa ma mai eliberez sa conduc si-n timpul saptamanii...cu parcarile inca nu  [alcool]  spor la treaba! ai nevoie!

 

rox felicitari pt flacaul mare, aproape licean! succes la evaluari!

 

Fleur  [pup] 

 

daniela  [floare3]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...