Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

  • Răspunsuri 700
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Velvet, bravo cu condusul! Cu parcările ia-o ușor. O să îți iasă cu ceva practică.  [flo2]  Eu și acum când parchez cu spatele (în 90% din situații) am dăți când frec mașina înainte / înapoi până mi se pare mie că e parcată fix cum trebuie :).

 

Anja, pe pagina precedentă a pus Rox poze cu tânărul :). Cu situația de la tine de la birou chiar e responsabilitate mare... sper să nu dureze mult situația asta.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

daniela  [flo2]  singura parcare  pe care-o fac e cea cu spatele in parcarea de la bloc ,pt ca stiu fix unde sa opresc si iau volan stanga  [:D]  in rest,nu stiu cand sa iau virajul,cum sa iau viraje...dreapta,stanga  [ph34r]  [alcool]  vreau sa invat,da!  [fri]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Michelle, sunt dragute costumele. Si eu am fustita din aia neagra.

Ati observat cat de "imbracate" sunt costumele de baie in America de N?

Si acum rad cand imi amintesc cand am fost in Iasi la piscina acum 4 ani. Aveam fustita aia si partea de sus stil maieu. Cum am intrat in apa a venit repede nenea ingrijitorul sa mi transmita sa ies ca n-am voie imbracata in piscina. Ca asa i-a zis seful. Si ia si explica-i ca exista si costume de baie mai imbracate si asta purtam eu.

 

[:-)))] funny faza.

aici la piscina in general doar adolescentele ce poarta 2 piese bikini si sutien.

 

mie parca nu mai ii vine sa port bikini si sutien- parca sunt prea dezbracata...plus ca nu mai am formele de la douajde ani... 

port bikini cu maieu, sutien cu fusta...sau costum intreg .

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...