Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

Sunt puțin confuza cu Macedonia și Macedonia de nord, cred ca e aceeași țara :))). Acum citesc ca a schimbat numele, eu credeam ca s-a separat nordul Macedoniei :)). Scuzati confuzia! 

Mihaela Macedonia de Nord e tara cu Skopje capitala, iar Macedonia e regiunea greceasca din nordul tarii.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 700
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Da, da Judoka, le-am uitat pe Rall si Lauranico, Scuze [flo2] Si chiar eram curioasa cu magazinul de antichitati...(sper ca nu am inteles gresit..). Mi se pare o idee extraordinara..

Succes la centura si japoneza.

Velvet, si eu zic ca si Coca, e mai usor sa parchezi cu spatele decat cu fata, mai ales in locuri inguste.

Miha, si unde o sa dormiti? Mergeti asa la noroc?

Eu nu am nimic cu costumele cu fustita, insa parca nu asa mare de stat la plaja, insa le pot purta spre plaja:))) Eu cam asa am:

396867435_OM_F.jpg

Dar in general, cam ceva in stilul asta port: (si nu,nuuuu arat ca dansele :))))

 

399903JES_OM_F.jpg

 

 

Coca, tu zici ca barbatii francezi poarta la piscina slipi din aia de inotator?

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Parcarea cu spatele e cea mai usoara. E cel mai usor sa manipulezi masina

 

Mie nu mi se pare :). In primul rând Pt ca trebuie sa stai întoarsă cu spatele, e incomoda poziția. Eu vb de parcarea “dreapta”. 

 

Dar de ex la parcarea laterala, știu ca nu se poate decât cu spatele. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Anja nu la noroc, vom rezerva de la o zi la alta, e posibil sa nu ne putem tine de plan. E cam stresant sa trebuiască sa te tii de niște rezervări, știu din alte dați. Găsești last minute, am căutat in Ro de ex când am avut probleme ca nu voia sa vina sa ne cazeze in Delta Pt ca nu sunasem ca ținem rezervarea. Vom vedea. Se găsesc cazări, nu e problema. 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...