Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

de la vorba la fapta


Recommended Posts

quote:
Originally posted by Guestus
quote:
Originally posted by flaviutza [uite ce mi s-a intamplat mie. eram super nervoasa, obosita si fi-mea se incapatana sa ma traga de par. avea cam doi,6 ani. si i-am tras o palma nu prea tare dar i-am tras-o de fata cu sotul. asta, pierzandu-si calmul a ridicat doar palma si a tipat "daca mai dai in ea dau si eu" in secunda urmatoare era stupefiat de ce facuse.
si de atunci bati copilu cind sotu nu e de fata....nu?[:D]
NU ALEXIA,02.mai.2004 http://s127.photobucket.com/albums/p127/alexis1980_photo/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 51
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

quote:
Originally posted by glont10
[pup][flo]va multumesc, fetelor pt raspunsuri. Deunazi mi-a schitat o mana in gat cand i-am zis ca imi place accentul unui prieten de-al lui,ardelean.M-am dat in spate si l-am intrebat ce face, ce-i cu gestul respectiv si a inceput sa rada. Asa ca....[q][q][q], s-a dus printul meu pe cal alb.
glont Sincer, eu l-am amenintat pe barbatu-meu ca daca il prind vreodata "in exercitiul functiunii" cu vreo tipesa... ma rog, si cu vreun tip, da' nu cred ca e cazul [:D]... isi gaseste bijuteriile prin camara in borcanul cu formol. Si acum sa nu crezi ca intr-adevar asa s-ar intimpla. [:D] Am vrut doar sa ma asigur ca nu va fi atit de fraier incit, dupa ce ca o face, sa se mai si dea de gol. Oi fi eu psihopata shi abuzatoare?! Elise & BBLisa
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))] Elise faza cu formolu' n-am stiut-o![cool]Eu eram la faza:ti le smulg si le calc in picioare![alcool] PS:sa-nteleg ca tii in camara borcane cu formol?Ca era borcanul(articulat)...Ce mai pastrezi pe acolo?[:D] [url="http://uk.pg.photos.yahoo.com/ph/bmc_ccc/myphotos"][si-eu][/url] nu mor caii cand vor cainii...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Noi cand ne-am cunoscut, al meu sot avea caine; i-am zis ca daca ma inseala, i-o tai bucatele, o prajesc si hranesc cainele... [alcool] DAR!!! Stia ca glumesc. Si la modul serios i-am spus clar ca daca ma inseala, orice ar face apoi, nu as mai vorbi cu el niciodata. L-as scoate din viata mea de parca nu l-as fi cunoscut niciodata. _____________________________________________ Mai bine mor neinteleasa de nimeni,decat sa ma tot explic toata viata!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[:-)))][:-)))][:-)))]sunteti tari! oricum, nu se compara "amenintarile".Si cand stii ca probabilitatea ca sa fie si pusa in aplicare amenintarea e una [:D]mai mica, si cand statistic, sunt mai des aplicate cele ale barbatilor decat ale femeilor [:(!]..nu au aceeasi valoare. Ori el nici macar nu glumeste. Nu ai voie sa faci aprecieri pozitive cu privire la niciun altul, indiferent despre ce e vorba. Dar el merge pe starada si isi mai infige ochii in cate una si exclama tamp: "ce buna e astaaa"!Bineinteles ca atunci cand i-am cerut socoteala nu a stiut sa imi raspunda de ce el are voie si eu nu.Mi-a zis doar ca asa e si ca e altceva sa zica el.[:(!] Cand inima e in flacari, creierul e invaluit in fum.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[help] ma dau de ceasul mortii incercand sa scap de el! Cel de acum nu este cel care mi s-a implementat in retina si suflet. Imaginea asta e noua si mi-e greu sa o asociez cu omul pe care il vazusem pana acum.Omul de care m-am indragostit!!! Simt ca am cazut in capcana si se da o strasnica batalie intre ratiune si suflet.Vreau sa il las!Vreau sa ma departez.Aseara am iesit in oras cu cineva[bang] tocmai in ideea ca" cui pe cui se scoate" si la jumatatea intalnirii imi venea sa fug de acolo, sa zbier.Am sunat o prietena si i-am spus ei ce as fi vrut sa ii spun lui, sa ma eliberez.Nu faceam decat sa ii compar...fara rost, stiam pe cine as alege [V].Am cautat razbunare si m-am razbunat pe mine. Azi ma simt extrem de rau...si ma urasc pentru asta.[q] Ma urasc ca sunt asa de slaba.Nu il las sa simta asta, insa...si eu mor incet, incet inauntru...pentru cel care mi-a aratat dupa mult timp ca nu e totul vestejit acolo, in launtrul sufletului meu,cum credeam. Cand inima e in flacari, creierul e invaluit in fum.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

glonte normal sa simti repulsie fata de altii! lasa timpul sa treaca si treci .....pe langa "el" si in minte si in suflet! Tot ce se intampla,se intampla intotdeauna cu un motiv! *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [i][flo] [floare3] --------------------------------------------------- Vio,mamica de viitor "avionar" [avion]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...