Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Pinguini sub soare de solstitiu


Recommended Posts

Ioana, bravo, ai talent [:)] ...trebuie sa existe si oameni talentati pe partea de literatura, care citesc mai mult (ca mine), care vorbesc liber foarte bine (mie nu-mi place deloc, am emotii)

 

Iar la mate, niciodata nu m-am gandit sa enunt si teorema... eu scriam a^2 = b^2 +c^2 => cateta cautata este etc etc

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 997
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

silvi, esti o dragutza [pup]

 

Monica, accidentul a fost in curtea fabricii, dimineata, in timpul programului de lucru. Un utilaj manevrat de alt muncitor l-a prins si l-a strivit de un perete. Nu stiu exact cum s-a putut intampla, cine nu a fost atent, cum s-a ajuns in acea situatie.

 

Doamne, ce cumplit!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ioana, bravo, ai talent [:)] ...trebuie sa existe si oameni talentati pe partea de literatura, care citesc mai mult (ca mine), care vorbesc liber foarte bine (mie nu-mi place deloc, am emotii)

 

Iar la mate, niciodata nu m-am gandit sa enunt si teorema... eu scriam a^2 = b^2 +c^2 => cateta cautata este etc etc

 

Merci. [flo]

 

La mate chiar proful mi-a zis sa explic cum am rationat. Numai ca el zicea ca tine probabil, iar eu am inteles sa scriu, cu cuvinte, multe-multe cuvinte.  [batcap]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu n-am învățat niciodată comentariile la limba română, brodam liber în momentul tezei / examenului. Și am avut note mari și la admitere și la BAC. 

 

Problema mea cea mai mare e cu lipsa de concentrare, știam să rezolv chestii complicate dar din neatenție greșeam la chestii super-simple  [batcap]  [batcap]  [batcap] .

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Silvi, nu le place ce gateste bunica? 

Cu statul pe telefon, cateva zile nu o sa fie asa grav, zic eu. Sunt constienta ca ale mele vor sta la TV pana la 22.00 in Ro, asta e!

 

nu gateste bunica, le da mancare gatita de mine, doar ca C nu ar manca niciodata nimic si cu bunica ii merge (cu mine nu) iar mica nu vrea sa manance cu ea. 

soacra mea nu face nici o activitate cu ele si nu are nici un fel de autoritate in fata lor. cat stau cu ea fac ce vor ele. cu doamna T au program de studiu, chiar si mica, fac fise, citesc povesti, joaca jocuri etc. saptamana trecuta au lucrat amandoua destul de mult. cu doamna T mananca fara discutii, mica doarme la pranz si toate lucrurile sunt la locul lor. saptamana trecuta tableta era descarcata si nebagata in seama si nu s-au jucat deloc pe telefoane. din pacate doamna T nu poate veni tot timpul, are o nepotica la Bucuresti si mai merge si acolo.

nici mama nu lucreaza prea mult cu ele, dar se joaca jocuri, ies la plimbare si le hraneste. 

ideea e ca ele stiu deja ca pot face ce vor cu bunica si profita cat pot.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...