Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Pinguini sub soare de solstitiu


Recommended Posts

As dori sa lăsam in urma subiectul, l-am întors deja pe multe părți, adevarul e cum zicea Ant, ca oricum copiii vor reproșa părinților una sau alta. Nu am nicio îndoiala. Deja știu o parte din reproșurile fetelor mele. Niciun părinte nu e perfect, departe de mine acest gând. 

 

In alta ordine de idei, azi mergem sa o aducem pe Mira acasa. Am fost ieri la cunoaraturi Pt cea mică.

Silvia a pregătit camera ei, a citit ca pisica are nevoie sa stea câteva zile intr-o singura încăpere, atunci când vine intr-o casa cu alte animale, pana va fi prezentată lor :). E foarte entuziasmata, a luat totul ca un nou proiect. Are încă doua săptămâni jumate sa se ocupe de asta. 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 997
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna dimi,

 

Azi dimi am gasit niste chei de masina/ casa in parcarea de la gara. Am sunat la politie, sa intreb ce sa fac, ca aici daca gasesti un obiect pe jos si il iei (indiferent de obiect) se considera furt. Au zis sa duc cheile la ei. Le-am dus si o lista cu numere de inmatriculare de la masinile Vauxhall (avea insigna pe cheie) parcate in parcarea aia. Nu or sa sune ei pe proprietari, au zis ca asteapta pana cineva le revendinca. Mai frica mi-a fost sa nu le pierd eu de la gara pana la politie [batcap], ca mai intram in alta belea. 

 

Nu stiu ce sa fac, daca sa mergem weekendul asta sa il serbam pe B sau weekendul viitor. Vremea e asa si asa in ambele weekenduri, mai rau arata ptr cel viitor, dar aia e predictie mai indelungata, se mai poate schimba pana atunci.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

As dori sa lăsam in urma subiectul, l-am întors deja pe multe părți, adevarul e cum zicea Ant, ca oricum copiii vor reproșa părinților una sau alta. Nu am nicio îndoiala. Deja știu o parte din reproșurile fetelor mele. Niciun părinte nu e perfect, departe de mine acest gând. In alta ordine de idei, azi mergem sa o aducem pe Mira acasa. Am fost ieri la cunoaraturi Pt cea mică. Silvia a pregătit camera ei, a citit ca pisica are nevoie sa stea câteva zile intr-o singura încăpere, atunci când vine intr-o casa cu alte animale, pana va fi prezentată lor :). E foarte entuziasmata, a luat totul ca un nou proiect. Are încă doua săptămâni jumate sa se ocupe de asta.

Ce drăguț, și pe Morgan îl mai aveți? M-am speriat, și soțul meu îmi zicea - ca ce as zice, dacă la anul luam și noi un pui de pisic? Exact asta ne mai lipsea pui de pisic, pe lângă câine, 2 toddleri și un bebelus. În alta ordine, băieții sunt pe 3 liste de așteptare pt gradi pt anul 2020. Râdea maica-mia când i-am zis. În alta ordine de idei, cum e sora ta? Miha. Ioana, eu zic în orice perioada sa va serbati, numai sa o faceți. Ma gândesc și eu dacă sa plecam Week-end-ul viitor căci pe 15 e liber.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce drăguț, și pe Morgan îl mai aveți? M-am speriat, și soțul meu îmi zicea - ca ce as zice, dacă la anul luam și noi un pui de pisic? Exact asta ne mai lipsea pui de pisic, pe lângă câine, 2 toddleri și un bebelus. 

 

Cred ca am sarit cand ai scris: mai vine un bebe? Felicitari [flo]  [flo]  [flo]  [flo]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gata, am terminat de vospit! 2 mese si 7 scaune, Sunt cam terminata., si ma doare spatele. Si mai avem de dat o mana la scuane, dar mi s-a terminat glazura. Mai am o masa mare, mare si 6 scaune. Dar aia poate sa mai astepte pana la weekendul urmator.

Ioana, sa iti traiasca sotu'! Daca intrebi de petrecere,  vorba mea preferata e "nu lasa pe maine, ce poti face azi" :)))))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...