Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Pinguini sub soare de solstitiu


Recommended Posts

  • Răspunsuri 997
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Da, pe 23 ajung..dar in Bucuresti suntem pe 24 si pe 25...pe 26 plecam in Maramures...iar de-acolo revenim acasa, cu o escala la Balaton si apoi la Viena (nu putem sa nu mergemin tara fara sa mancam ciolan la Prater  [:D]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Daca tot am deschis subiectul, e ok sa ne vedem pe 25 iulie ? noi pe 24 revenim de la Bran, asa ca nu stiu cand ajungem in Bucuresti...dar ne putem vedea si pe 24, in caz ca 25 nu merge.

 

Mianna si Yagmur pot in ambele zile...l-am intrebat si pe Rufus cand pot ei. 

 

Cine se mai inscrie pe lista ?  [:D]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da, pe 23 ajung..dar in Bucuresti suntem pe 24 si pe 25...pe 26 plecam in Maramures...iar de-acolo revenim acasa, cu o escala la Balaton si apoi la Viena (nu putem sa nu mergemin tara fara sa mancam ciolan la Prater  [:D]

Sa stii ca ponturile tale ne-au prins bine si ne-am descurcat si cu vinieta si cu Prater-ul. S-au dat fetele in tot felul de nebunii, eu doar in Roata Mare traditionala si in niste chestii cu apa. Noi nu prea ne-am plimbat pe la parcuri de distractie europene, mai fusesem de 2 ori la Disneyland (o data 1 zi si anul trecut 5 zile) si credeam ca acolo e "mama distractiei". Cand am vazut ce nebunii de chestii sunt in Prater, am zis ca nu e adevarat, fetele ce sa mai zic  [:-)))]

Am zis ca mai mergem in Viena sa stam cateva zile (acum am programat doar 1 zi) si atunci vom manca/bea si bere cu ciolan la Schweitzerhaus (parca), acum eram cu masina si nu puteam. Deja micii de Dedulesti i-am asimilat in program, tot de la tine ii stiu  [:-)))]  [:-)))] Faci recomandari bune! [flo2]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Daca tot am deschis subiectul, e ok sa ne vedem pe 25 iulie ? noi pe 24 revenim de la Bran, asa ca nu stiu cand ajungem in Bucuresti...dar ne putem vedea si pe 24, in caz ca 25 nu merge.

 

Mianna si Yagmur pot in ambele zile...l-am intrebat si pe Rufus cand pot ei. 

 

Cine se mai inscrie pe lista ?  [:D]

Calule, mananci ovaz?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...