Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pinguini sub soare de solstitiu


Recommended Posts

Servus pinguini

 

Silvi, vacanta faina si voua, suna bine...eu trebuie sa fac ceva, altfel ma plictisesc si nu-mi place..ieri am facut bagajul mandrei si am ales cu ea cateva haine pt mine  [:D] restul in weekend, ca nu am cand azi sau maine.

 

Ioana, imi place cum o alintati pe pitica  [il]

 

In Zurich e incepand de maine si pana duminica sarbatoarea orasului (e o data la 4 ani)...au inceput de ieri pregatirile, asa ca multe strazi erau aseara blocate..mi-a luat o ora sa ies din oras  [zirea] azi si maine circul cu tramvaiul, e mai bine asa...as putea sa merg pe autostrada, dar e ocolul prea mare.

 

Mai tarziu o ajut pe colega mea la pregatirile pt party  [:D] avem si Townhall, dar nu merg la el, petrecerea e mai importanta...e mai cald decat ieri, avem cam 28°...dar mai bine decat 37°.

 

Mai am 5 sau 6 zile de munca, nu stiu inca...as lua liber si vinerea viitoare...sa vad in functie de cum imi termin treburile.

 

Weekend fain sa aveti daca nu ne mai auzim. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 997
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Am vazut azi la stiri ca FB&co au avut ieri probleme...cica nu se puteau incarca pozele pe FB, dar in schimb se vedeau detaliile  [zirea]  adica pozele erau traduse : 2 copaci, o plaja si o barca...big brother is watching us  [ascuns] eu pun poze in general cu peisaje, evit sa pun cu noi. 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Nu stiu ce-am mai citit...sa aveti zile racoroase!

 

Nah mersi! E ceva sa ajungem de la 36 la...14! Se pare ca așa va fi încă 10 zile încolo...s-a dus naibii planul meu de a petrece ultima săptămâna de concediu la plaja și baie in marea de acasa...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

CorinaDani, Roli, multumesc pentru informatii. o sa stam chiar la hotel olanesti, sotul l-a ales ca are piscina si medical spa. 

 

ella,  [flo2]

 

Miha, eu cred ca o sa te relaxezi si in ultima saptamana de concediu, e prea frumos pe insula voastra ca sa nu fie asa. Cum v-a primit Silvia? 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

silvi, tot la hotel olanesti merg si parintii mei, de ani de zile, vor merge si anul acesta, de luni 8 iulie. am inteles ca hotelul a fost renovat foarte misto, eu am fost acolo in trecere (sa iau copila) acum cativa ani, inainte de renovare, si nu mi-a placut deloc, se vedea ca este vechi, cu miros de vechi si sulf (de la apele termale).

acum arata intr-un mare fel, in comparatie cu anii trecuti.

https://hotelolanesti.ro/home/

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Silvi, numai la miezul nopții ajungem acasa, cu vaporul.

 

Silvia se bucura ca nu va mai găti ;). Mâine avem planificat un curs de condus mașina cu remorca cu cal, sâmbăta dimineata la 5 e planificat sa mergem la un concurs cu Silvia, e pe insula și trebuie transportat calul :). 

 

Abia de duminica sper sa ma liniștesc puțin, sa am timp de alte cele. Joi, peste exact o săptămâna reîncep lucrul. 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

Nu am nimic nou sau interesant de zis. la sfarsitul lunii plecam in vacanta Olanesti, Caciulata - zona asta. Sper sa nu fie doar pensionari si mai ales sper sa ma relaxez iar fetele sa se simta bine.

 

Am prieteni care se duc cu fata lor de 9 ani de vreo 2-3 ani numai acolo si se distreaza grozav. Mi=au zis ceva de piscine si chestii de copiii, dar nu am retinut. [clo]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...