Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pinguini sub soare de solstitiu


Recommended Posts

Silvi, Luli [il] imi aminteste de Teodoreanu.

 

Miha, sa ajungeti cu bine acasa. Bafta Silviei sambata la concurs.

 

Cu rujul de barbat, as fi preferat sa fie invers: sa nu mai fie nevoie ca femeile sa foloseasca ruj ca sa 'se faca frumoase' si sa fie considerate ok asa cum sunt au naturel. Vad ca trendul este insa sa 'infrumusetam' tot. Fetitele deja au machiaj de la 8-9 ani (liniile pentru tweens), mai urmeaza baietii si apoi probabil cateii/ pisicile/ hamesterii/ pestii decorativi?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 997
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Am vazut azi la stiri ca FB&co au avut ieri probleme...cica nu se puteau incarca pozele pe FB, dar in schimb se vedeau detaliile  [zirea]  adica pozele erau traduse : 2 copaci, o plaja si o barca...big brother is watching us  [ascuns] eu pun poze in general cu peisaje, evit sa pun cu noi. 

 

a fost groaznic nu am putut lucra mai de loc....si nu stiam ce se intimpla de la ce e. curios lucru ca la fel a fost si pe Instagram...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

eu am mers in fiecare an...pana la 23 de ani cu tata la olanesti. am cele mai faine amintiri de acolo. accum am auzit ca e si mai frumos, ai multe de facut si vazut.

la fel si in valcea. a fost nepoata mea din bucureti acasa, si nu imi venea sa cred ca parcul ala asa de frumos amenajat e in valcea.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Happy 4th of July! 

 

astazi  stam accasa...ziceam ca ne relaxam, dar cum eu nu am astimpar, tip A....mi-am facut de lucru, curat in baie, prin niste sertare...si organizat debaraua lui WIilliam cu jocuri si jucarii cu care bineinteles ca nu se mai joaca de mult dar nu m-am indurat sa le dau.

sept viitoare ne gindim sa ii luam lui William aplicatie la un fastfood sa lucreze pe timp de vara. sincer noi nu ii dam nici 3 ore(asta in fericitul caz ca il angajeaza)...el deja isi face planuri ca lucreaza 2 sapt. sa isi ia computer nou.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...