Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Pinguini sub soare de solstitiu


Recommended Posts

  • Răspunsuri 997
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

eu,. cu ocazia vizualizarii brosurii-ghid pentru admitere, am vazut si care sunt locurile in invatamantul dual de la noi din judet. nu-s multe.. ddoar cateva. dar depind si de firmele care se angajeaza la asa ceva. vorbind cu Laura am vazut ca la ei in judet sunt mai putine. este clar un domeniu care ar trebui dezvoltat.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua si bine v-am gasit la capitol nou!

 

am avut iar un week-end nu foarte bun, nu am reusit sa fac nimic din ce mi-am propus, a trebuit sa raspund la telefoane si mail-uri de munca si asta nu-mi convine deloc (dar a fost sefa plecata din tara si nu am avut de ales), raceala nu mi-a trecut de tot...

 

saptamana asta fetekle sunt cu soacra asa ca ma astept sa le gasesc nemancate (C ptr ca nu vrea si bunica nu se poate impune, mica pentru ca refuza sa faca orice cu bunica-sa), dezastru in casa si pe ele stand pe telefoane/tableta.

 

Fleur, felicitari ptr post!

 

Roli, Bravo baiatului si suvcces in a V-a.

 

Laura, la noi doar au anuntat vijelii&co dar ne-au ocolit, de data asta. acum vreo 3 saptamani insa a lasat piatra corzile de vie goale, ca iarna... sper sa va ocoleasca pe voi si sa nu-ti strice gradina.

 

Ella, acomodare rapida pisicutei. e dragalasa!

 

Daniela, sper ca s-a mai scurtat lista cu ce ai de facut si ca ai reparat ce ai stricat [:)]

 

Miha, iti urmaresc vacanta! faci niste poze superbe!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Silvi mersi!  [flo2]

 

Azi suntem in Meteora. Avem camera cu vedere la munții aia frumoși, liniște, cânta pasarele, o splendoare. Am vizitat doua mănăstiri, in rest am admirat peisajele, e ceva absolut superb. Pun poze acum pe FB. 

 

Încă nu am ajuns la jumătatea concediului :). 

 

Ma simt foarte bine, cu excepția momentelor de caldura extrema, pe care nu avem cum sa le ocolim. 

 

Nu prea am timp de citit și de scris, impresiile pana acum sunt bune. Albania ne-a surprins in multe impostaze dar in și mai multe ne-a amintit de România. 

 

Numai bine!  [:)]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...