Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Pinguini sub soare de solstitiu


Recommended Posts

  • Răspunsuri 997
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

 

Pe Sheela am luat-o vineri seara, nu am mai avut rabdare..i-am dat drumul din cutia de transport in camera de oaspeti....si acolo e camera ei acum...ii place mult copacul pt pisici, locul ei preferat e una din cele 2 ascunzatori...are chef de joaca non-stop, daca nu ne jucam cu ea, vine la noi si miauna...sta sa o mangaiem si am reusit sa o iau si in brate...la miezul noptii ne jucam cu ea, eu cu Marcia...acum e la noi sub pat, ii place si acolo...mai iese din cand in cand si fuge la ea in camera...e o dragalasa  [cupisi]

 

Ma bucur ca s-a acomodat asa usor, tineti-o tot asa!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Miha, concediu placut in continuare. O sa fur telefonul lui B sa admir si eu pe unde v-ati plimbat.

 

Rox, sper ca ai vesti bune.

 

Silvi, pacat de weekend. Poate totusi nu va fi asa de rea saptamana asta...

 

La noi sambata a fost soare si frumos. As fi vrut sa facem gratar, dar B era in Ro si eu nu ma pricep (cititi ard carnea [soc] ca vreau sa fiu sigura ca nu ramane cruda). Asa ca am facut duminica, cand a inceput ploaia. C'est la vie: in tara asta daca te opresti din ce faci cand incepe ploaia, nu mai faci nimic. Asa ca B a pus umbrela de gradina si a gratarit si eu am stat in foisor la taclale cu mama unui baietel de la P din clasa - veniti la play date. A fost fain, ca am tras 'draperiile' care inconjoara foisorul si era cald si ploaia se auzea asa maruntel, copiii erau undeva prin casa si noi beam ceai verde si vorbeam ca fetele.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...